Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Sen Türk Gençliğini Karamürsel Sepeti Mi Sandın?
  • Ana Sayfa » Haber
  • 13 Haziran 2013 - 14:59:11
Sen Türk Gençliğini Karamürsel Sepeti Mi Sandın?

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Karamürsel’den seslendiği Başbakan Erdoğan’a, “Sayın Başbakan sen Türk gençl…Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Karamürsel’den seslendiği Başbakan Erdoğan’a, “Sayın Başbakan sen Türk gençliğini ufacık tefecik gördün de Karamürsel sepeti mi sandın?” diye konuş-tu. MHP lideri Devlet Bahçeli aday tanıtımı için geldiği Kocaeli’nin Karamürsel ilçesinde Gezi […]

Sen-Turk-Gencligini-Karamursel-Sepeti-Mi-SandinMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Karamürsel’den seslendiği Başbakan Erdoğan’a, “Sayın Başbakan sen Türk gençl…
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Karamürsel’den seslendiği Başbakan Erdoğan’a, “Sayın Başbakan sen Türk gençliğini ufacık tefecik gördün de Karamürsel sepeti mi sandın?” diye konuş-tu.

MHP lideri Devlet Bahçeli aday tanıtımı için geldiği Kocaeli’nin Karamürsel ilçesinde Gezi Parkı ile alaka-lı açıklamalarda tespit edil-di. [r] Taksim Gezi Parkı başta olmak üzere, yurdun fark-lı yerlerinde iki haftayı aşan olay ilerda, şimdiye kadar biri poli s ekibi olmak üzere dört şahsıın yaşamını yitirdiğini anımsatan Bahçeli şunları belirt ti:

“Taksim Gezi Parkı başta olmak üzere, yurdumuzun fark-lı yerlerinde iki haftayı aşan olay ilerda, şimdiye kadar biri poli s ekibi olmak üzere dört şa-hıs yaşamı kaybetmiştir. Ve şiddet giderek tırmanmaktadır. Sanırsınız İstanbul ili Beyrut’tur, Ankara ili ޞam’dır, İzmir ili Trablus’tur. 11 Haziran’da Taksim’e yapılan operasyon Türkiye’yi uluslararası arenada mahcup etmiş, bir kez daha küçük düşürmüştür. Düşünebiliyor musunuz, hükümetin engelli birisine tazyikli su sıkabilir kadar gözü dönmüştür. Başbakan Türk gençliğini karşısına almış, sertlik tonunun ibresini sınıra dayamıştır.

“TÜRKiYE VAHiM BiR KUTUPLAޞMANIN içerisinde”

Anneleri, babaları rencide etmiş, saygısızca davranmıştır. Eminim ki, Karamürselli kardeşlerim hadiselerden rahatsız ve kaygılıdır. Başbakan Erdoğan sınırlayan, denetleyen ve belirleyen yegane şa-hıs olmak üzere tarihteki diktatörlere dahi taş çıkarmaktadır. Türkiye vahim bir kutuplaşmanın içine düşürülmüştür. Terör örgütleri, aşırı uçlar ve yasa dışı yapılanmalar ortalığın daha da karışması için kışkırtmalarına son sü-rat devam etmektedir. PKK daha büyük ölçekte bir isyan ve başkaldırma eylemi için Gezi Parkı’nı fırsat kapısı görmektedir. imralı canisi cezaevinden Gezi Parkı’nın direncini kırmak ve sulandırmak için postaları vasıtası ile açıklamalar yapmaktadır. Gezi Parkı’nın, PKK ve aşırı uç örgütlerin hain emellerine dayanak yapılmasına hiçbir şekilde imkan verilmemeli ve ihanet ittifakına pek tabidir ki göz açtırılmamalıdır.”

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik Gezi Parkı olay ilerı için, “Sayın Başbakan sen Türk gençliğini ufacık tefecik gördün de Karamürsel sepeti mi sandın?” diyen Bahçeli şöyle söyledi:

“Halihazırda ülkemiz checksüz bir şekilde uçuruma gitmektedir. Başbakan ve hükümeti tepkileri boğmak, itirazları silmek için bütü n antidemokratik mekanizmaları harekete geçirmektedir. Başbakan Erdoğan toplumsal yapıyı cepheleştirmek için her yolu, her istismarı ve her diye konuş-tukoduyu denemektedir. Kendisi adeta tam otomatik yalan tabancasına dönüşmüştür. Türkiye sıkışmıştır.

Türkiye bir çıkmazdadır. ޞiddetin dizginlenmesi, sokakların dirliğe kavuşması lazımdır. Başbakan Erdoğan, marjinal unsurların karambolu ile Türk gençliğiyle uğraşmayı bırakmalıdır. Buradan Başbakan’a Karamürsel’den esinlediğim bir sözle seslenmek istiyorum. Sayın Başbakan sen Türk gençliğini ufacık tefecik gördün de Karamürsel sepeti mi sandın?

“ÜLKEMiZiN SÜKUNETE iHTiYACI VARDIR”

Derhal gençlerimizin yakasından elini çekmelisin. Artisler ile konuşan, çakma Gezi Parkı temsilcileri ile bir masa etrafında mizansen şekilde buluşan Başbakan’ın asıl konuşması ve saygı duyması gereken haklarını yediği, ifade ve kişisel özgürlük alanlarını daralttığı bütü n gençlerimiz ve masum misafirimızdır. Bu zalimlik son bulmalıdır. Sağduyu egemen olmalı, hükümet aklını başına almalıdır. Bundan sonra olay iler daha büyümeden, daha vahim can ve mal kaybına yol açmadan Başbakan birazcık vicdanı, birazcık insafı varsa soğukkanlı olmalı, empatiyle hareket etmelidir.

Müşfik, babacan ve yumUşak ili bir dil benimsemekten geri durmamalıdır. Yoksa en başta Başbakan olmak üzere, Türkiye bir felakete yuvarlanacaktır. Ülkemizin sükunete ihtiyacı vardır. Başbakan Erdoğan mitingler yolu ile provokasyonlarını arttırmamalı, kutuplaşmayı geri dönülmeyecek mecralara taşımamalıdır. ޞayet bu ülkede çok büyük oyun bozulacaksa, biliniz ki bu AKP oyunundan başkası da değildir.”

Bahçeli konuşmalarının arkasından MHP Karamürsel Belediye Başkanı adayını tanıtırken, kendisine hediye edilen Karamürsel sepetini partililere gösterdi. Bahçeli daha sonra Yalova’ya doğru yola çıktı.

(iHA) Sen Türk gençliğini Karamürsel sepeti mi sandın?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz