Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Seks Uykusuzluğu Gideriyor
Seks Uykusuzluğu Gideriyor

Alman doktor Feld’e göre, doğal yöntemlerle de düzenli ve rahat bir uyku düzenine kavuşmak mümkün. Bu yöntemlerden en kolay ve etkin olanlarının başında seks geliyor.Uzmanlar, uykusuzluk problem i çekenlere ilginç bir öneride tespit edil di. Uzmanlar, “Uykudan evve l seks yapın, rahat ve mutlu uyuyun” diye konuş tu.Uyuma zorluğunun pek oldukça çok sebeb i olabiliyor: […]

Seks-Uykusuzlugu-GideriyorAlman doktor Feld’e göre, doğal yöntemlerle de düzenli ve rahat bir uyku düzenine kavuşmak mümkün. Bu yöntemlerden en kolay ve etkin olanlarının başında seks geliyor.
Uzmanlar, uykusuzluk problem i çekenlere ilginç bir öneride tespit edil di. Uzmanlar, “Uykudan evve l seks yapın, rahat ve mutlu uyuyun” diye konuş tu.Uyuma zorluğunun pek oldukça çok sebeb i olabiliyor: Kimi zaman aşırı stres ve yorgunluk, kimi zaman ise psikolojik ya da duygusal faktörler, uykusuzluk problemi nu tetikleyebiliyor. Alman doktor Michael Feld’e göre hemen uyku haplarına sarılmak yerine doğal yöntemlerle de düzenli ve rahat bir uyku düzenine kavuşmak mümkün. “Bu yöntemlerden en kolay ve etkin olanlarının başında seks geliyor” diyen Dr.[r]. Aylık kadın dergilerinden Emotion’a konuşan Dr. Feld, “Seks, uykuya dalmayı kolaylaştırır. Çünkü bu esnada salgılanan mutluluk hormonları insanı sakinleştirip, rahatlatır” diye konuş tu.’TELEViZYONDA YEMEK PROGRAMI SEYREDiN’Deutsche Welle Türkçe’de yer alan habere göre, Alman uzmanın uykusuzluğa karşı tavsiyeleri bununla sınırlı değil elbette. Dr. Feld, şimdiye kadarki yaygın görüşün aksine TVizlemenin de uykuya dalmaya yardımcı olabileceğini belirtiyor. Tabii izlenen program ne kadar sıkıcı ise uykuya dalmak da o derece kolaylaşıyor. Aile hekimi Michael Feld, en sıkıcı programlardan biri olduğunu belirt tiği yemek tarifi veren programların uykusuzluğa çare olabileceğini kaydediyor. Feld, meditasyon ve ışık tedavisi gibi yöntemlerin de ileri derece uykusuzluk çekenlere yardımcı olabileceğini söylen di.HORLAMAYA KARޞI ÖNLEMLERHorlamak uykuyu bölen ehemmiyetli unsurlardan biri. istatistikler, horlama problemi na erkelerde daha sık rastlandığını gösteriyor. 40 yaşının üstündeki her iki erkekten biri horlarken ve bu şikayet, her yedi kadından birinde görülüyor. faka t Dr. Michael Feld, 65 yaş üstü her iki cinsin de aynı sıklık ve aynı yüksek sesle horladığını kaydediyor. Feld, sırtüstü yatmamak, akşamüzeri yağlı yememek ve alkol almamak gibi tedbirlerin horlamayı engelleyebileceğini söylüyor. Alman uzman, horlamanın erkeklerde iktidarsızlık sorunlarına yol açabileceği uyarısında da bulunuyor.Ancak yalnızca fiziksel faktörler uykusuzluğa yol açmıyor. Doktor Michael Feld “Uykusuzluk problemi nun yalnızca yüzde 50’si fiziksel kaynaklı. Örneğin sırt ağrısı gibi. ötek i yüzde 50’si ise bizim etrafımızdaki sorunları nasıl yorumladığimize bağlı, yani psikolojik kaynaklı” diye konuşuyor. “Kim, sorunları biraz daha hafife alırsa daha kolay uyuyabiliyor” diyen Feld, özellikle kontrol saplantısı olanların uykusuzluktan şikayetçi olduğunu vurguladı.Alman aile hekimi Michael Feld, modern yaşam biçiminin, uykusuzluk şikayetlerini tetiklediğini belirtiyor ve “Bugünkü çalışma hayatımız, 1980’li yıllara oranla oldukça çok daha stresli. Cep telefonu ve e-postalar ile hemen her yerde ulaşılabilir olmak, iş ortamından uzaklaşmayı, başka düşüncelerle meşgul olmayı zorlaştırıyor” diye konuşuyor ve ekliyor: iş stresinden uzaklaşmak yalnızca düzenli bir uyku için değil, mutlu ve sağlıklı bir hayat sürdürebilmek için de oldukça çok önemli!(SNK)

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz