Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Scarlett Johansson
  • Ana Sayfa » Haber
  • 15 Ağustos 2013 - 10:22:12
Scarlett Johansson

Scarlett Johansson, ELLE UK’le paylaştığı güzellik sırlarından siz de yararlanabilirsiniz. Oldukça cesur ve deneysel bir tutum sergilediği kırmızı halı görünümleri için ilhamını, idolleri Lauren Bacall, Rita Hayworth ve Brigitte Bardot’nun resimleri arasında buluyor. Üç yıldır Dolce & Gabbana makyaj ürünlerinin yüzü olan Johansson’ın makyaj çantasında da bu markanın hâkimiyeti görülüyor. Kremsi ve opak rujları seven […]

Scarlett Johansson Scarlett Johansson, ELLE UK’le paylaştığı güzellik sırlarından siz de yararlanabilirsiniz. Oldukça cesur ve deneysel bir tutum sergilediği kırmızı halı görünümleri için ilhamını, idolleri Lauren Bacall, Rita Hayworth ve Brigitte Bardot’nun resimleri arasında buluyor.
Üç yıldır Dolce & Gabbana makyaj ürünlerinin yüzü olan Johansson’ın makyaj çantasında da bu markanın hâkimiyeti görülüyor. Kremsi ve opak rujları seven aktris, Dolce & Gabbana’nın Classic Cream rujuna bayılıyor. Seriden en sık kullandıkları ise Dahlia ve Devil adlı iki kırmızı tonu.[r]. Kırmızı ruj konusunda zorlananlara, dudakları ten rengi bir kalemle çerçeveledikten sonra dudak fırçası ile uygulamayı tavsiye ediyor.
Günlük şeklinde Dolce & Gabbana’nın üçü birlik te etkili bir şekilde Perfect Finish pudra fondötenini kullanıyor. Böylece, ayrı ayrı fondöten, pudra ve kapatıcı kullanmasına gerek kalmıyor. Cildinin mükemmel görünmesini rica ettiği davetler için tercihini Dolce & Gabbana’nın Perfect Luminious likit fondöteninden yana kullanıyor.
Rimel ve eye liner konusunda mümkün olduğunca yoğun ve keskin siyahları seviyor. Favorileri Benefit’in BadGal rimeli ve Dolce & Gabbana’nın Glam Liner’ı.
Ünlü aktris, hassas cildini Cetaphil’le temizliyor. Sonrasında kullandığı ürünse Jurlique’in Rosewater Balancing Mist adlı gül suyu spreyi. Bu ürünü hem tonik olarak, hem de fondötenini uyguladıktan sonra makyajını sabitlemek için kullanıyor. Nemlendirici kullanmayan Johansson, cildinin nem eksikliğini maskeler ile gideriyor. Kullandığı ürünlerin Clarins Hydra-Quench Cream-Mask ve Jurlique Purifying Mask. aktrisin favori güzellik ürünüyse Kanebo’nun Total Lip Treatment adlı dudak bakım kremi.
Bir parfümde aradığı sıfatları “Zarif ama baştan çıkarıcı” şeklinde tanımlıyor. ޞu sıralar tercihi, Dolce & Gabbana’dan The One.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz