Sarainin En Son Ortaya Çıkan Görüntüleri
Gönderen: admin Tarih: 15 Şub, 2013 At 08:54 PM | Kategorisi : Haber | 0 Yorum

Sarainin-En-Son-Ortaya-Cikan--Goruntuleri-İstanbul ilinde kaybolduktan sonra Cankurtaran sahilinde ölüsü bulunan Sarai Sierra cinayetiyle ilg i lı araştırma oldukça çok yönlü sürürken Amerikalı kadının kameralarda görüldüğü son görüntüleri görül dü.Amerikalı Sarai Sierra’nın güvenlik kameraları tarafından kaydedilen son görüntüleri görül dü. Görüntülerin birinde sepetçiler kasrı önünde görülen Sarai Sierra’nın kumpakı istikametine doğru yürüdüğü görülüyor. Daha sonraki karede ise Sarai Sierra’nın ölü şeklinde yer aldı ğı surlara doğru yürüdüğü görülüyor. Bu sırada kameranın saattin 13.29’u gösterdiği görülüyor.
Reklam Alanı
. Öte yandan poli s ekibi olay ile ilg i lı araştırmayı sürdürürken surlarda yaşadığı ve hadisede n sonra ortadan kaybolduğu öğrenilen 10 kişiyi yakalamak için operasyonları sürdürüyor. Bu şahısla r arasında önplanaçıkan ve Laz Z. şeklinde tanınan kişiyi yakalamak için çalışmaların şu an İstanbul ili dışında da devam ettiği bildiril di.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>