Sarai Sierra Cinayetinde Polisi Alarma Geçiren Bilgi
Gönderen: admin Tarih: 16 Şub, 2013 At 10:00 AM | Kategorisi : Haber | 0 Yorum

-Sarai-Sierra-Cinayetinde-Polisi-Alarma-Geciren-Bilgi--İstanbul ilinde kaybolduktan bir zaman sonra Cankurtarandaki surlarda içerisinde ölüsü bulunan Sarai Sierra cinayetinde bir numaralı zanlı kâğıt toplayıcısı Ziya T.nin yakalanması için çalışmalar son süra t sürüyor. vatanı Karabüke kaçtığı tespit edilen Ziya T.’nin aile üyelerinin evlerine operasyon yapılmış Anca k şahı s orada bulunamamıştı.Habertürk’te yer alan habere göre, ağabeyi ve kardeşinin verdiği paralar ile şehri terk eden Ziya T.
Reklam Alanı
. poli s ekibi tarafından incelenen Karabük ili Otobüs Terminalindeki kamera kayıtlarında Ziya T., terminalde bir otobüs firmasının yazıhanesine girerken ve otobüse binerken görülüyor. Başka bir isimle otobüs ti aldığı belirtilen Ziya T.nin Hatay ili tercihi akıllara Suriye ye kaçabilir ihtimalini getirdi. Zira son zamanda sınırdan rahatça kaçak geçiş yapılabiliyor. Bu gelişme sonucu Hatay’a özel bir ekip gönderilirken, otobüsün gittiği istikamet de mercek altına alındı. Otobüsün geçtiği noktalarda ve durduğu tesislerdeki güvenlik kameraları inceleniyor. Öte yandan polis, Ziya T.nin hedef şaşırttığı ve başka bir şehre gitmiş olabileceği ihtimali üzerinde de duruyor.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>