Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Samsung 3D Kamera Modelleri
Samsung 3D Kamera Modelleri

Samsung Electronics, NX serisinin yeni amiral gemisi olan NX300 ile kompakt sistem fotoğraf makinelerinde yenilikler sunmaya sürüyor.Samsung, NX 45mm F1.8 2D/3D objektif ile hem fotoğraf hem de iyi bir 3D kalitesinde Full HD film çekimi yapabilen ilk objektifli 3D sistemi ile öne çıkmaya çalışıyor.Samsung 45mm 2D/3D objektif (2D ve 3D birbirlerinden farklı ürünlerdir) tüketici elektroniği […]

Samsung-3D-Kamera-ModelleriSamsung Electronics, NX serisinin yeni amiral gemisi olan NX300 ile kompakt sistem fotoğraf makinelerinde yenilikler sunmaya sürüyor.
Samsung, NX 45mm F1.8 2D/3D objektif ile hem fotoğraf hem de iyi bir 3D kalitesinde Full HD film çekimi yapabilen ilk objektifli 3D sistemi ile öne çıkmaya çalışıyor.Samsung 45mm 2D/3D objektif (2D ve 3D birbirlerinden farklı ürünlerdir) tüketici elektroniği sınıfındaki fotoğraf makineleri için 3D fotoğraf ve [r] video çekebilen objektifli sistem olarak görüntüleme olanakları sunuyor. Hem hareketsiz fotoğraf çekebilen, hem de 1080p full HD video kaydı yapabilen Samsung NX300 ve 45mm 2D/3D objektif kiti, 3D hareketsiz fotoğrafı ve 3D filmi destekleyen tek kompakt sistem fotoğraf makinesi. NX300 aynı zamanda Samsung’un bütü n NX objektif serisi ve standart profesyonel aksesuarları ile uyumlu olduğundan, iyi bir çekim için uğra ş harcayan kullanıcılara seçenekler sunuyor.iyi çekimNX300′ün iyi görüntüleme performansının arkasında, malik olduğu yeni 20,3 Megapiksellik APS-CMOS sensörü bulunuyor. Yüksek kalitede ayrıntılı görüntüler yakalayabilen bu sensör, bütü n ışık koşullarında keskin, canlı olarak ve net görüntüler sunuyor. malik olduğu geniş ISO aralığı (ISO100-25600) performansı daha da ileri bir noktaya taşıyarak kullanıcılara en karanlık ışık şartları altında dahi dengeli resimler çekme olanağı sunan NX300, yeni Hibrit Otomatik Odaklama (AF) sistemi ile de hızlı ve hassas bir faz ve kontrast algılaması sağlıyor. ayrıyetten NX300′de bulunan 1/6000 saniyelik deklanşör hızı ve saniyede 9 karelik sürekli çekim modu ile çekim yapar iken bir anı dahi kaçırmazsınız.Samsung’un başka yerde bulunmayan ve kendi geliştirdiği DRIMe IV görüntüleme motoru süra t ve görüntü kalitesi konularında birtakım gelişmeler sunuyor. DRIMe IV görüntüleme motoru daha iyi bir renk canlandırması ve daha çok büyük gürültü giderme sağlarken, Samsung’un yeni 45mm 2D/3D objektifi ile birlik te kullanıldığında hem 2D hem de 3D olarak 1080p Full HD video kaydı desteğini de sunuyor.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz