Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Samsun Atakumda Sel Raporu Dside
  • Ana Sayfa » Haber
  • 22 Ağustos 2013 - 09:02:14
Samsun Atakumda Sel Raporu Dside

Samsun Atakumda Sel Raporu Dside…Atakum Belediye Başkanı Metin Burma’nın hazırladığı sel raporları, DSi Bölge Müdür Yardımcısı ve teknik heyet tarafından da incelemeye alındı.DSi 7. Bölge Müdür Yardımcısı Gökhan Hacıosmanoğlu ve birlikt eindeki teknik heyet Atakum Belediye Başkanı Vekili ޞennur Koçer’i ziyaret ederek, Atakum Belediye Başkanı Metin Burma tarafından son olaraku bu ay içerisinde olmak üzere, […]

Samsun-Atakumda-Sel-Raporu-DsideSamsun Atakumda Sel Raporu Dside…
Atakum Belediye Başkanı Metin Burma’nın hazırladığı sel raporları, DSi Bölge Müdür Yardımcısı ve teknik heyet tarafından da incelemeye alındı.
DSi 7. Bölge Müdür Yardımcısı Gökhan Hacıosmanoğlu ve birlikt eindeki teknik heyet Atakum Belediye Başkanı Vekili ޞennur Koçer’i ziyaret ederek, Atakum Belediye Başkanı Metin Burma tarafından son olaraku bu ay içerisinde olmak üzere, 2004 yılından bu yana değişik tarihlerde yazılan ve SASKi, Büyükşehir Belediyesi başta olmak [r] üzere mesele ile alaka-lı kurum ve görevlilere verdiği raporları incelediler.Atakum Belediye Başkanı Vekili ޞennur Koçer, DSi yetkilerinin meseleye olan ilgilerinden mutlaka memnun kaldığını belirterek, “ilçemizde son yıllarda yaşanan sel felaketlerini önlemek amacıyla, Metin Burma başkanımızın sorunları ve çözüm önerilerini içeren sel raporları doğrultusunda Büyükşehir Belediyemiz tarafından ehemmiyetli adımlar atılmıştır. Bu çalışmalar sayesinde mkareye 205 kg yağış düşmesine karşın, son seli bir öncekinden daha az hasar ile atlattık. ޞu an Büyükşehir Belediyemiz ilçemizde yaptığı çalışmalara ilaveten Atakent’te Gaffar Okan ve Vatan Caddesi arasındaki çanakta, biz ise Balaç Mahallesi yakınındaki Kilyos Deresi boyunca çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bunlara DSi’nin de daha oldukça çok katkı verecek olması, selden iyice bunalan Atakum ve Atakumlu için güzel bir haberdir” diye konuş-tu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz