Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Samet Aybaba Fikret Ormanı Mahkemeye Verdi
  • Ana Sayfa » Haber
  • 17 Ağustos 2013 - 08:48:38
Samet Aybaba Fikret Ormanı Mahkemeye Verdi

Samet Aybaba, Beşiktaş Takımı Başkanı Fikret Orman’a 100 bin lira manevi tazminat davası açtı.Buna gerekçe şeklinde Orman’ın, bir gazetedeki, “Sinan Kurumuş, Gökhan Süzen ve Dentinho nasıl transfer edildi, bunları bana kamuoyu önünde söyletmesin. Açıklarsam insan yüzüne bakamaz” sözleri gösterildi. Milliyet’te yer alan habere göre, Samet Aybaba Beşiktaş Takımı’tan ayrıldı ama dava kapanmadı. Antalyaspor Takımı Teknik […]

Samet-Aybaba-Fikret-Ormani-Mahkemeye-VerdiSamet Aybaba, Beşiktaş Takımı Başkanı Fikret Orman’a 100 bin lira manevi tazminat davası açtı.
Buna gerekçe şeklinde Orman’ın, bir gazetedeki, “Sinan Kurumuş, Gökhan Süzen ve Dentinho nasıl transfer edildi, bunları bana kamuoyu önünde söyletmesin. Açıklarsam insan yüzüne bakamaz” sözleri gösterildi.

Milliyet’te yer alan habere göre, Samet Aybaba Beşiktaş Takımı’tan ayrıldı ama dava kapanmadı. Antalyaspor Takımı Teknik Direktörü olan Aybaba, [r] siyah-beyazlıların Başkanı Fikret Orman’a 100 bin lira manevi tazminat davası açtı.

Bir gazetede yayımlanan haberi kanıt şeklinde sunan Aybaba’nın avukatı ޞükrü Sedat Vargılı, Samet hocanın kişilik haklarına saldırı nedeni ile hazırlanan dava dilekçesinde şu ifadeler kullanıldı:

“Müvekkilimin itibarı kamuoyu önünde verilen röportaj nedeni ile sarsılmıştır. Davalı tarafından müvekkilimin alacaklarını talep etmesi sonucu yüksek tirajlı bir gazeteye verilen röportajda “Sinan Kurumuş, Gökhan Süzen ve Dentinho transferlerine dikkat çeken Beşiktaş Takımı başkanı, “Bu 3 oyuncu nasıl transfer edildi, bunları bana kamuoyu önünde söyletmesin. Açıklarsam insan yüzüne bakamaz” tarzındaki tavsif ve değerlendirmelerin, müvekkilimi 2.tici, küçük düşürücü olduğu hususunda duraksama bulunmamaktadır.

‘Fatura müvekkilime…’

Kamuoyu nezdinde müvekkilim, ifadenin gramer anlamı ile yapılan transferlerde komisyoncu gibi gösterilme ve anılan transferlerde menfaat temin ettiği şeklinde suçlanmıştır. Müvekkilimin alınmasını talep ettiği oyuncular ile futbol komitesi görüşmekte olup oyuncuların alacağı ücret, zaman ve menajerlere ödenecek ücretler yine futbol komitesi tarafından neticeye bağlanmaktadır. Sayın Fikret Orman, başkanlığı döneminde yapmış olduğu hataları müvekkilime fatura etmek istemektedir.”

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz