Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Sakaryada Gözü Şişen Kız
  • Ana Sayfa » Haber
  • 20 Ocak 2013 - 15:57:52
Sakaryada Gözü Şişen Kız

Sakarya’nın Kocaali ilçesine bağlı Kirazlı köyünde yaşayan küçük kız çocuğunun gözü, ameliyat edilmezse patlayacak.Kirazlı köyünde yaşayan 39 yaşındaki epilepsi hastası Ayhan ince ve Emine ince’nin 3 çocuğundan en küçüğü olan 6 yaşındaki Beyza, oyun oynarken düşmesi netices i gözünde oluşan hasar sebebi ile İstanbul ili Cerrahpaşa Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Göz tansiyonu teşhisi konularak […]

Sakaryada-Gozu-Sisen-KizSakarya’nın Kocaali ilçesine bağlı Kirazlı köyünde yaşayan küçük kız çocuğunun gözü, ameliyat edilmezse patlayacak.
Kirazlı köyünde yaşayan 39 yaşındaki epilepsi hastası Ayhan ince ve Emine ince’nin 3 çocuğundan en küçüğü olan 6 yaşındaki Beyza, oyun oynarken düşmesi netices i gözünde oluşan hasar sebebi ile İstanbul ili Cerrahpaşa Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Göz tansiyonu teşhisi konularak ameliyat edilen Beyza’nın gözü [r] ameliyat sonrası şişmeye başladı. Ailenin maddi durumu iyi olmadığı için başka doktora gidememesi netices i küçük Beyza’nın gözü günden güne kötüye gitti.Amca Yusuf ince’nin durumu Kocaali ilçe Kaymakamlığı’na haber vermesinin arkasından Kaymakamlık tarafından yapılan 100 TL yol parası yardımı ile küçük çocuk tekrar dan hastaneye götürüldü. Burada ameliyat için kendilerinden 35 bin TL istendiğini ifade eden baba Ayhan ince, yardım bekliyor.Beyza’nın durumunun kötüye gittiğini ve ameliyat olması gerektiğini anımsatan Amca Yusuf ince ise ‘Beyza’nın gözü büyümeye sürüyor ve böyle devam ederse gözünü kaybedecek. Maddi durumumuz iyi olsaydı bu meselede düşünmeden bu parayı verirdik faka t durumumuz buna imkan vermiyor. Beyza’nın her gün ağrıları artıyor ve iyice şişen gözü yerinden çıkacakmış gibi duruyor’ diye konuş tu. 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Aranan Kelimeler:

  • gözü sisen kiz
  • gözü şişen çocuk
  • sişen kızlar
  • gözü büyüyen kız
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz