Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Sakaryada Alzheimer Hastası Kadına Tecavüz
Sakaryada  Alzheimer Hastası Kadına Tecavüz

Sakarya ilinde 3 çocuk annesi alzheimer hastası kadını otomobile bindiren 4 şahı s dövüp tecavüz etti. Sakarya’nın metropol lçelerinden Erenler’de, yaşadığı evin kapısının açık olması nedeni ile dışarıya çıkan 3 çocuk annesi alzheimer hastası 53 yaşındaki A.Ç.’yi otomobile bindiren 4 kişi, ilçe çıkışına götürerek dövüp tecavüz etti. Çığlıkları duyan bir şahs ın ihbarı sonucu gelen […]

Sakaryada--Alzheimer-Hastasi-Kadina-TecavuzSakarya ilinde 3 çocuk annesi alzheimer hastası kadını otomobile bindiren 4 şahı s dövüp tecavüz etti.

Sakarya’nın metropol lçelerinden Erenler’de, yaşadığı evin kapısının açık olması nedeni ile dışarıya çıkan 3 çocuk annesi alzheimer hastası 53 yaşındaki A.Ç.’yi otomobile bindiren 4 kişi, ilçe çıkışına götürerek dövüp tecavüz etti. Çığlıkları duyan bir şahs ın ihbarı sonucu gelen poli s ekibi ekiplerii gören 4 şahı s kaçtı. poli s ekibi bölgede akli dengesi bozuk bir kişiyi gözaltına alırken, tecavüze uğrayan alzheimer hastası kadın Adapazarı Toyota Sa Hastanesi yoğun bakım servisinde tedavi altına alındı .[r]. 155 poli s ekibi İmdat telefonuna ihbarda bulunan bir kadın, ilçe çıkışında 4 şahs ın bir kadını dövdüklerini belirt ti. Geyve İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri hadi se yerine geldiklerinde, poli s ekibi ekiplerii gören 4 şahı s otomobille kaçarken poli s ekibi hadi se yerinde 53 yaşındaki A.Ç.yi yerde kanlar içinde dövülmüş ve cinsel saldırıya uğramış olarak buldu.Hemen 112 ambulansı ile Geyve Devlet Hastanesi’ne kaldırılan kadın, burada yapılan ilk müdahalenin arkasından Adapazarı Toyota Sa Travmatoloji ve İlk Yardım Hastanesi’ne sevk edilerek yoğun bakıma alındı.ÖLDÜRECEKLERMİŞA.Ç.’nin burada yapılan muayenesinde, kendini bilmeyecek derecede Alzheimer Hastası olduğu belirlenirken, Sakarya’nın metropol ilçelerinden Erenler ilçesi’nde kızı ile birlikt e yaşadığı, evden kapının açık olmasını fırsat bilerek dışarıya çıktığı ve bir arab a içerisinde bulunan 4 şahı s tarafından Alifuatpaşa’ya getirildiği anlaşıldı. hadises i haber alınca hastaneye gelen yeğeni B.Ç. gazetecilere şunları anlattı: “Halamın akli dengesi yerinde değil. Akşam vakitlerinde evde otururken kapıyı açık görüyor ve evden dışarıya çıkıyor. Dışarı çıktığında yoldan geçen bir araca zorla bindirerek Ali Fuat Paşa’ya kaçırıyorlar. Burada 4 şahı s tarafından tecavüze uğradıktan sonra darp ediliyor ve tam öldürmeye niyetlendiklerinde yoldan geçen bir kadın görerek yardım istiyor ve polisi arıyor. Kadını gören şüpheliler hadi se yerinden uzaklaşıyor ve kaçıyorlar ve halamı da ambulansla alıp götürüyorlar. Halam beyin travması geçiriyor. Yüzünde darp izleri var, durumu pek iyi değil.”Olay yerinde bulunan akli dengesi bozuk kişi nin ise, ifadesi alındıktan sonra Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’ne gönderil diği öğrenil di. Polis, ötek i saldırganları yakalamak için çalışmasını sürdürüyor.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz