Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Sağanak Yağış İzmir Caddelerini Göle Çevirdi
  • Ana Sayfa » Haber
  • 17 Ağustos 2013 - 18:23:18
Sağanak Yağış İzmir Caddelerini Göle Çevirdi

Sağanak yağış İzmir caddelerini göle çevirdi İzmir ilinde akşam vakitlerinde birden bire bastıran sağanak yağış alt geçitleri göle çevirdi. Trafikte uzun kuyruklar oluşurken birtakım araba lar fırtına nedeni ile düşen ağaçların altında kaldı. Araçları sular altında kalan halk belediyeye tepki gösterdi. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden yapılan uyarıda, [r] izmir’in güney ve doğusunda kalan ilçelerinde bugün öğleden […]

Saganak-Yagis-izmir-Caddelerini-Gole-CevirdiSağanak yağış İzmir caddelerini göle çevirdi

İzmir ilinde akşam vakitlerinde birden bire bastıran sağanak yağış alt geçitleri göle çevirdi.

Trafikte uzun kuyruklar oluşurken birtakım araba lar fırtına nedeni ile düşen ağaçların altında kaldı. Araçları sular altında kalan halk belediyeye tepki gösterdi.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden yapılan uyarıda, [r] izmir’in güney ve doğusunda kalan ilçelerinde bugün öğleden sonradan itibaren aralıklar ile sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış beklendiği belirtilmişti. Akşam saat 17.50 sıralarında İzmir ili şehir merkezinde birden bire dolu yağışı başladı. Fındık tanesi büyüklüğündeki dolu yağışının arkasından sokak ve caddeler göle döndü.

tahmini 1.5 saat boyunca etkili bir şekilde olan yağışta Kemer, Mersinli ve Konak alt geçitleri su ile doldu. ޞirinyer, Halkapınar Metro istasyonu, çevresi, Karataş’taki bahçeler, otoparklar, Kemeraltı Çarşısı ile çoğu caddeler de sulara gömüldü. iZSU ve itfaiye ekipleri, suları tahliye etme amacı ile uzun zaman uğraştı. özel olarak alt geçit ve ana yolların sulara teslim olması nedeni ile trafik çoğu noktada kilitlendi. Halkapınar alt geçidinde ise araçları suyun içerisinde kalan şoförüler Büyükşehir Belediyesi’ne tepki gösterdi. Araçlarının kullanılamaz hale geldiğini ifade eden şoförüler, “Aniden su bastı. aracımız su altında kaldı. itfaiyeyi arıyoruz özel çekici bulun diyorlar.” diye konuş-tu.

“Büyükşehir Belediyesi Başkanı’na yazıklar olsun.” diyen bir şoförüye ise belediye ekiplerinin karşılık vermesi görüntülere yansıdı.

Öte yandan Bayraklı sahilinde yıldırım çarptığı belirtilen 41 yaşındaki Murat Ç. adlı vatandaşın hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındığı bildiril-di.

Kaynak: Cihan

HABERiN RESiMLERi

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz