Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Şafak Sezer Ailemle 8 Yıldır Görüşmüyorum
  • Ana Sayfa » Haber
  • 24 Ağustos 2013 - 12:07:41
Şafak Sezer Ailemle 8 Yıldır Görüşmüyorum

Şafak Sezer Ailemle 8 yıldır görüşmüyorum…ޞafak Sezer, ablası Gönül Akpınar’ın sözleri ile alaka-lı olarak, “Ailemle görüşmüyorum, bu 8. yılım” diye konuş-tu.Eşi ve çocukları ile birlik-te tatil için bir süredir Antalya ili içerisinde bulunan ޞafak Sezer, Antalya ili Valisi Sebahattin Öztürk’ü makamında ziyaret etti. Vali Öztürk ile tahmini yarım saat görüşen Sezer, daha sonra Gezi olay […]

Safak-Sezer-Ailemle-8-Yildir-GorusmuyorumŞafak Sezer Ailemle 8 yıldır görüşmüyorum…
ޞafak Sezer, ablası Gönül Akpınar’ın sözleri ile alaka-lı olarak, “Ailemle görüşmüyorum, bu 8. yılım” diye konuş-tu.
Eşi ve çocukları ile birlik-te tatil için bir süredir Antalya ili içerisinde bulunan ޞafak Sezer, Antalya ili Valisi Sebahattin Öztürk’ü makamında ziyaret etti. Vali Öztürk ile tahmini yarım saat görüşen Sezer, daha sonra Gezi olay ilerı ile alaka-lı açıklamada tespit edil-di.ޞafak Sezer, birtakım gün ev-vel Mısır’da [r] yaşananlara yönelik sosyal medya üzerinden tepkisini gösteren ve twitter hesabından herkesi Rabia işaretini paylaşmaya davet etmişti. Sezer, “Biz her işaretin arkasındayız. Gezi’de ölen 5 kardeşimiz için, orada şehit olan poli s ekibi memuru için. Bugün Suriye’de atılan kimyasal bomba, Reyhanlı. Yani biz daha yeni yeni bu tür şeylere giriyoruz. Eskiden izleyip üzülüyorduk ama şimdi bu mesajları paylaşıyoruz. Savaş her yerde oldukça çok kötü. Kim olursa olsun, kimlikleri ne olursa olsun oldukça çok kötü. Hepsine başsağlığı diliyorum. Hepsine de destek vermeye çalışıyorum” diye konuş-tu.BENiM BAKIޞ AÇIM BUGezi Parkı olay ilerı sonrasında kendisinin itibarsızlaştırıldığını önplanasüren ޞafak Sezer, şunları belirt ti:“Olanlar hoş değil. Ben de öyle izliyorum onlar gibi. Benim yaptığım bir şey yok. Ben gittim, o kalabalıkta durdum. Ne yapılıyorsa yaptım, geri döndüm. Bana uymayan bir hadi se oldu. Çünkü ikinci, 3., 4., 5. gün oldukça çok yenide nlanmaya başlayınca, bu yavaş yavaş başka yerlere sıkın-tı vermeye başladı. Ama ben varım ilk gün o arkadaşlarla. Kim varsa orada, tribünden arkadaşlar vardı, sanatçı arkadaşlar vardı. Gezi Parkı’na hala çıkamadım ama Barbaros Bulvarı’nda onların eylemlerine destek verdim, yaptım. Ama iş dönüş yoluna geldi, öyle bir durum yok. Oraya siyasi kimliği ne olursa olsun herkes çıktı, yaptı. Zaten benim bakış açım bu. Ülkede hizmet, sağlık her şey oldukça çok yolunda gidiyorsa hiçbir siyasi partinin kimliği beni ilgilendirmiyor, sadece hizmet ilgilendiriyor.”

ޞAFAK SEZER BU GÖRÜNTÜLERE NE DiYECEK?.. (ViDEO)
AiLEMLE GÖRÜŞžMÜYORUMAblası Gönül Akpınar’ın kendisi hakkında belirt tiği sözler ile alaka-lı şeklinde da ޞafak Sezer, “Ben ailemle görüşmüyorum, bu se-ne 8. yılım. Hakikaten ne haber alabiliyorum, ne görüşebiliyorum. Çünkü bir kırgınlık var aramızda. Ablam böyle düşünmüş, olabilir. Yani o işin arkasında bir yeri yıkmak, kim olursa olsun, abla değil kendi kardeşimin dışında ailemden başka biri de olsa aynısını düşünürüm” diye konuş-tu.

GÖNÜL AKPINAR’DAN hadi se SÖZLER!.. (ViDEO)

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz