Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Sadece Başbakanı Korumakla Kalmadılar
  • Ana Sayfa » Haber
  • 28 Temmuz 2013 - 12:13:32
Sadece Başbakanı Korumakla Kalmadılar

Kağıthane’de kar maskeli soyguncular, girdikleri kuyumcudan 3 kilogram civarında altınla kaçarken, Başbakanlık korumalarına yakalandılar. Kağıthane Çelebi Mehmet Sokak’taki 2. Kuyumculuk’a giren yüzleri kar maskeli üç kişi, silah doğrultukları kuyumcu İbrahim 2.’yi etkisiz hale getirdiler. Kuyumcuyu yere yatırarak başına tabanca dayayan saldırganlar, tezgah ve vitrindeki altınları aldılar.Dükkandan gelen sesleri duyan çevre esnafı da polise ihbarda bulunarak […]

Sadece-Basbakani-Korumakla-Kalmadilar Kağıthane’de kar maskeli soyguncular, girdikleri kuyumcudan 3 kilogram civarında altınla kaçarken, Başbakanlık korumalarına yakalandılar.
Kağıthane Çelebi Mehmet Sokak’taki 2. Kuyumculuk’a giren yüzleri kar maskeli üç kişi, silah doğrultukları kuyumcu İbrahim 2.’yi etkisiz hale getirdiler. Kuyumcuyu yere yatırarak başına tabanca dayayan saldırganlar, tezgah ve vitrindeki altınları aldılar.Dükkandan gelen sesleri duyan çevre esnafı da polise ihbarda bulunarak dükkanın önüne yaklaştı. Dışarıya çıkan [r] soyguncular, direksiyonda bir soyguncunun beklediği otomobile bindiler. Bu sırada rastlantı netice-si yoldan geçen Başbakanlık Koruma Müdürlüğü’ne bağlı içerisinde 4 poli s ekibi memurunun yer aldı ğı sivil araç, çevredeki bağrışmalar üzerine olaya müdahale etti.Soyguncular otomobille kaçmaya çalışırken, arkadan koruma poli s ekibi ekipleriinin çarpması, önde de bir kamyonun trafiği yavaşlatması üzerine, otomobilden inerek koştular. Koruma poli s ekibi ekiplerii havaya iki el uyarı ateşi açtı.Bu sırada, altın dolu torbayı yere atan soyguncular ara sokaklara doğru kaçtı. Koşarken, soygunculardan birinin ayakkabısı yol ortasında kaldı. ötek i bir soyguncu da kuru sıkı olduğu ortaya çıkan silahını düşürdü. Soyguncuların attığı çanta da tahmini 1.5 kilogram altın olduğu öğrenildi.OTOMOBİL KİRALIK ÇIKTIYapılan ilk checkde soyguncuların kullandığı araba-yı n kiralık olduğu saptan-dı. poli s ekibi kuyumcu dükkanında ve sokak üzerindeki güvenlik kameralarını incelemeye aldı. Kaçan soyguncuların yakalanması için çalışmalar sürüyor. hadisenin görgü tanığı Sefer Ergün, “Soyguncular 4 kişiydiler.Bir şa-hıs otomobilde bekledi. Biri dükkanın önünde, ikisi de maskelerini takarak içeriye girdi. Otomobile binip kaçmaya başladılar. Sokakta araba-yı n önünde bir kamyon vardı. Arkada da sivil poli s ekibi ekipleri vardı.Sivil poli s ekibi ekipleri kaçan otomobile arkadan çarptı. Sonra poli s ekibi ekipleri tabancaları ile peşlerinden gittiler. Altınları atıp gittiler. Biri aşağıya, diğerleri yan sokağa kaçtı. Biri kaçarken tabancasını düşürdü. poli s ekibi ekipleriin tesadüfen oradan geçtiklerini duydum” diye konuş-tu.KORUMALAR dahi OTOMOBİLE ÇARPTIOlayı duyarak dükkana gelen kuyumcunun babası Adnan 2., “Oğlum içeriyi temizlerken, bir tanesi giriyor. Tabancayı doğrultuyor. Çocuk süpürgeyi atıp, elini tabancaya vuruyor. Yere yatırıyorlar. Biri bankodan atlayıp tezgaha geçiyor. Altınları topluyor. Bir tanesi de tabancayı kafasına tutuyor. Öteki de kapıda öyle duruyor. Diğeri otomobilde bekliyor. Maskelerini dışarıda düzeltip dükkana giriyorlar.Kaçarlarken, Başbakanlık Koruma aracı geçiyormuş. Korumalar dahi onlara otomobile çarpıyor. poli s ekibi ekipleri havaya ateş ediyorlar. Aşağıya doğru kaçıyorlar. Bu sırada çantayı atıyorlar. Alınan altın 3 kilo civarında. Teslim edilen çanta da tahmini 1.5 kilo altın vardı. Güvenlik kamerasında gördüğüm kadarı ile 25-30 yaşlarında çakı gibi adamlar” diye konuş-tu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz