Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Sabit Kanca Kimdir
  • Ana Sayfa » Magazin
  • 1 Ocak 2013 - 17:23:41
Sabit Kanca Kimdir

Sosyal medya fenomeni Sabit Kanca, sinema izleyicisiyle buluşmaya hazırlanırken, oyuncu ve şarkıcılar filmin tanıtımı için buluştular. Komedyen İsmail Baki Tuncer’in yarattığı ‘Sabit Kanca’ tiplemesi, sosyal medyadan sonra ünlüler dünyasını da etkisi altına aldı. Birçok ünlü isim; videoları bugüne kadar Youtube’da 5 milyon kez izlenen ‘Sabit Kanca’ karakterinin tanıtım filmi için bir araya geldi. Galatasaraylı futbolcular […]

Sabit-Kanca-Ruzgari-Unluleri-SardiSosyal medya fenomeni Sabit Kanca, sinema izleyicisiyle buluşmaya hazırlanırken, oyuncu ve şarkıcılar filmin tanıtımı için buluştular.

Komedyen İsmail Baki Tuncer’in yarattığı ‘Sabit Kanca’ tiplemesi, sosyal medyadan sonra ünlüler dünyasını da etkisi altına aldı. Birçok ünlü isim; videoları bugüne kadar Youtube’da 5 milyon kez izlenen ‘Sabit Kanca’ karakterinin tanıtım filmi için bir araya geldi. Galatasaraylı futbolcular Sabri Sarıoğlu, Yekta Kurtuluş, Semih Kaya, Çağlar Birinci, Ufuk Ceylan ve Emanuel Eboue ile eski futbolcu Pascal Nouma, tanıtım filminde ‘Sabit Kanca’ tiplemesine büründü. Futbolcuların yanı sıra ünlü şarkıcılar; Alişan, Keremcem ve Murat Dalkılıç da; ‘Sabit Kanca’nın “Akıt gitsin” ve “Mart’ta içinizden geçecek” repliklerini söyleyerek, hayranı oldukları karaktere destek verdi. Bu eğlenceli video, önümüzdeki günlerde sosyal paylaşım sitelerinde yayınlanmaya başlayacak.HALİL SEZAİ KONUK OYUNCUİsmail Baki Tuncer’in başrolünü oynadığı ‘Sabit Kanca’ filmi; Mart ayında gösterime girecek. Filmin yönetmeni Alper Mestçi, ‘Sabit Kanca’ için iddialı konuşmuştu: “Bırakın ‘Recep İvedik’i, hiçbir entelektüel ‘Sabit Kanca’ ile yarışamaz. Hepsini bilgisiyle döver.” Çekimleri İstanbul’da yapılan film; bilimadamları kadar bilgili bir mahalle delikanlısının komik öyküsünü anlatıyor. Yapımda; ünlü şarkıcı Halil Sezai de konuk oyuncu olarak rol alıyor.’SABİT’ BİLGİ YARIŞMASINDA…Bilimadamlarıyla yarışacak bir bilgi birikimine sahip olan ‘Sabit Kanca’nın maceraları, sosyal medyada herkesi gülmekten kırıp geçiriyor. ‘Sabit Kanca’nın bilgi yarışmasına katıldığı video, kısa sürede Youtube fenomeni oldu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Aranan Kelimeler:

  • sabit kanca gerçekte kimdir
  • murat kanca
  • sabit kanca gerçekte kim
  • sabit kanca kimdir
  • sabit kanca gerçek ismi
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz