Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Sabah Uyandılar Hepsi İmam Hatipli Oldu
  • Ana Sayfa » Haber
  • 22 Ağustos 2013 - 09:00:34
Sabah Uyandılar Hepsi İmam Hatipli Oldu

Sabah uyandılar hepsi imam hatipli oldu…5. sınıfı normal ortaokulda okuyan öğrencilerin kaMEB, eğitimde 4+4+4 düzenlemesinin arkasından geçtiğimiz se-ne Türkiye’de bulunan bütü n ilköğretim okullarını ilkokul, ortaokul ve imam hatip ortaokulu şeklinde dönüştürmüştü. 1 yıllık eğitim döneminin ardından, yenide n dan oluşan ‘ihtiyaç’ doğrultusunda oldukça çok sayıda okulu imam hatipe çeviren bakanlığın, dönüştürme işlemleri esnasında yeni […]

Sabah-Uyandilar-Hepsi-imam-Hatipli-OlduSabah uyandılar hepsi imam hatipli oldu…
5. sınıfı normal ortaokulda okuyan öğrencilerin ka
MEB, eğitimde 4+4+4 düzenlemesinin arkasından geçtiğimiz se-ne Türkiye’de bulunan bütü n ilköğretim okullarını ilkokul, ortaokul ve imam hatip ortaokulu şeklinde dönüştürmüştü. 1 yıllık eğitim döneminin ardından, yenide n dan oluşan ‘ihtiyaç’ doğrultusunda oldukça çok sayıda okulu imam hatipe çeviren bakanlığın, dönüştürme işlemleri esnasında yeni bir skandala [r] imza attığı görül-dü. Türkiye’de bu se-ne imam hatip ortaokuluna çevrilen bütü n okulların mevcut öğrencilerini ilgilendirebilecek ‘dönüşüm’ skandalı, Konya’nın Meram ilçesi içerisinde bulunan ޞeker Ortaokulu’nda yapılan dönüştürme ve kayıt yenileme işlemleri esnasında gündeme geldi.

1 se-ne normal ortaokul

ޞeker ilköğretim Okulu, 4+4+4 düzenlemesinin arkasından Geçtiğimiz yıl başında ortaokula çevrildi. Okulda, sistem gereği başka bir okula kademeli geçiş yapabilir ilkokul 3 ve 4. sınıf ile ortaokul 6, 7 ve 8. sınıf öğrencileri birlik-te eğitim görüyordu. 1 se-ne süreyle normal ortaokul şeklinde hizmet veren okul, 2012-2013 yılı eğitim öğretim yılının sona ermesiyle birlik-te imam hatip ortaokuluna dönüştürüldü.

imam hatipe çevrilen okul, bu se-ne ilk defa 5. sınıf öğrencilerini okula ‘imam hatip öğrencisi’ şeklinde kabul etti. faka t Geçtiğimiz yıl 5. sınıfı normal ortaokulda okuyan ve bu se-ne 6. sınıfa geçecek öğrencilerin kayıtları elektronik ortamda otomatik şeklinde imam hatip ortaokulu öğrencisi şeklinde yenilendi.

‘istemeyen başka okula’

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz