Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Rüzgarın Kızı Çağla Kubat Yine Başardı..
  • Ana Sayfa » Haber
  • 9 Temmuz 2013 - 21:24:49
Rüzgarın Kızı Çağla Kubat Yine Başardı..

Çağla Kubat, Dünya’nın en iyi sörfçülerinin yarıştığı IFCA (International Funboard Class Association) da şampiyon.Geçtiğimiz hafta Alaçatı Çağla Kubat Windsurf Academy’de yapılan IFCA dünya sörf şampiyonasında Çağla Kubat ipi göğüsleyerek Dünya şampiyonu oldu.30 yaş üzeri kadınlarda Çağla Kubat’ın 1.lik ünvanını hak ettiği şampiyonada, gençlerde zorlu rakipleri arsından sıyrılıp, çok büyük farkla Poyraz Akay da Dünya şampiyonu […]

Ruzgarin-Kizi-Cagla-Kubat-Yine-BasardiÇağla Kubat, Dünya’nın en iyi sörfçülerinin yarıştığı IFCA (International Funboard Class Association) da şampiyon.
Geçtiğimiz hafta Alaçatı Çağla Kubat Windsurf Academy’de yapılan IFCA dünya sörf şampiyonasında Çağla Kubat ipi göğüsleyerek Dünya şampiyonu oldu.30 yaş üzeri kadınlarda Çağla Kubat’ın 1.lik ünvanını hak ettiği şampiyonada, gençlerde zorlu rakipleri arsından sıyrılıp, çok büyük farkla Poyraz Akay da Dünya şampiyonu oldu. Çağla Kubat Windsurf [r] Academy’nin öğrencisi olan Poyraz Akay, ilk günden itibaren favoriler arasında gösteriliyordu. ޞampiyonayı düzenleyen sörfçü Çağla Kubat, yarışçı olmanın yakınında ilk kez uluslararası bir şampiyonanın organizasyonu da üstlenerek, başarılarına bir yenisini daha ekledi.

ÇAĞLA KUBAT (FOTO-GALERi)HAYALiMi GERÇEKLEޞTiRDiMޞampiyonanın ödül töreninde yaptığı konuşmada Çağla Kubat; “Çağla Kubat Academy şeklinde ev malikliği yaptığımız şampiyonanın organizasyonunu Gorbon Sports Management ile birlik-te üstlendik. IFCA Çocuk, Genç ve Büyükler ޞampiyonası, dünyada çocukların ve gençlerin unvan aldıkları tek yarış. Her yıl başka bir ülkede yapılan bu şampiyonayı Türkiye’de gerçekleştirmek benim hayalimdi.22 ülkeden sörfçüler deği-şik kategorilerde yarıştı. Bizim çocuklarımız için de katkı sağlayan, anlamlı bir deneyim oldu. Yarışan bütü n sporcuları tebrik ediyor, ülkemizde sörf sporunun gelişmesi, yeni sporcuların yetişmesi için ala-ka gösteren, başta Vestel ve Mobotix olmak üzere destek verenlere oldukça çok teşekkür ediyorum.” diye konuş-tu.

SÖZCÜ iNTERNET SiTESiVN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Aranan Kelimeler:

  • hadise frikikleri 2012 manisa
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz