Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Rusya Meteor Düştü İzle
  • Ana Sayfa » Haber
  • 15 Şubat 2013 - 16:56:25
Rusya Meteor Düştü İzle

Rusyanın Ural Dağlarının güneyinde yer alan Çelyabinsk kenti, bu saba h saatlerin de korku dolu vakitle r geçirdi.Kent, birden fazla meteorun hedefi olurken, meteor yağmuru pek çok amatör kamera tarafından anı anına görüntülendi. Patlamalarda 67’si çocuk 524 şahs ın yaralandığı söylen di. Rusya ‘nın başkenti Moskova ‘dan 1500 km ötede bulunan Çelyabinsk kenti, bu saba […]

Rusya-Meteor-Dustu-izle

Rusyanın Ural Dağlarının güneyinde yer alan Çelyabinsk kenti, bu saba h saatlerin de korku dolu vakitle r geçirdi.Kent, birden fazla meteorun hedefi olurken, meteor yağmuru pek çok amatör kamera tarafından anı anına görüntülendi. Patlamalarda 67’si çocuk 524 şahs ın yaralandığı söylen di.

Rusya ‘nın başkenti Moskova ‘dan 1500 km ötede bulunan Çelyabinsk kenti, bu saba h saatlerin de meteor yağmuru ile sarsıldı. Çelyabinsk üzerinde, TSi 05.30 sularında gözleri neredeyse kör edecek bir parlaklığa sebe p olan ve çarpma etisiyle kentin dört bir yanını sarsan meteorlar, arabay ı n içerisindeki ve sokaktaki yerleşimciler tarafından kamera ile görüntülendi.

Ural Dağları bölgesindeki idari bölgenin valisi, meteor düşmesinin arkasından verdiği demeçte, pek çok yaralı olduğuna dair haber aldıklarını, binalarda da hasar oluştuğunu söyled i. Rus görevliler, yaralı ve maddi hasar hakkında kesin bir bilgi vermedi.

PANiĞE YOL AÇTI

Çelyabinsk’te oldukça çok büyük paniğe sebe p olan meteor patlamalarının, oldukça çok sayıda şahs ın yaralanmasına sebe p olduğu ifade edildi. Rusya içişleri Bakanlığı yaralı sayısını 400 şeklinde verirken, CNN, 3 şahs ın ağır yaralı olduğunu söyled i.

Rusya Acil Bakanlığı sözcüsü Irina Rossius, AP haber ajansına verdiği bilgide, ‘Çelyabinsk ‘in meteor yağmuruna maruz kaldığını ‘ ifade eder iken, bakanlığın bir ötek i sözcüsü Elena Smirnikh, Intefax haber ajansına ‘bir meteor düştüğünü ‘ belirt ti.

ALEV ALARAK ÇARPTI
RIA Novosti haber ajansına konuşan ötek i Rus görevliler, “ilk belirlemelere göre bir meteor yağmuru yaşandığı ‘ bilgisini verdi ve “Yerden 10 bin m yükseklikte patlama yaşandığını doğruladıklarını” söyled i.

Rus misafirin amatör çekimlerinde, atmosferde alçalmakta olan bir meteor parçasının alev aldığı ve görülürken, gözleri kamaştıran bir aydınlık oluşuyor. kısa olan bir zaman patlama sesiyle birlikt e Çelyabinsk ‘teki binaların camları patlıyor.

görevliler, birtakım meteor parçalarının Çelyabinsk ‘ten tahmini 195 km ötede bulunan Satka kasabasına kadar ulaştığını söyled i.

« ilg i lı Haber için tıklayın »

[r]

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz