Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Rus Komandolar Türkiyeden Geçti
  • Ana Sayfa » Haber
  • 1 Mart 2014 - 23:35:20
Rus Komandolar Türkiyeden Geçti

Rus komandoların Boğazlar’dan geçerek Kırım’a ulaştığı söylendi. Rus gemilerini İstanbul ili Boğazı’ndan geçerken gösteren video tespit kayıtları da bulunuyor. Ukrayna’nın Kırım özerk bölgesinde son iki günde beliren Rus komandoların Rusya’nın Baltık donanmasına ait iki çıkarma gemisiyle daha 26 Şubat günü Türkiye’deki Boğazlar’dan geçerek yarımadaya götürüldüğı öne sürüldü.Ukrayna Savunma Bakanı İgor Tenyuk’un açıklamasına göre; şimdi Rusya’nın […]

Rus-Komandolar-Turkiyeden-Gecti Rus komandoların Boğazlar’dan geçerek Kırım’a ulaştığı söylendi. Rus gemilerini İstanbul ili Boğazı’ndan geçerken gösteren video tespit kayıtları da bulunuyor.
Ukrayna’nın Kırım özerk bölgesinde son iki günde beliren Rus komandoların Rusya’nın Baltık donanmasına ait iki çıkarma gemisiyle daha 26 Şubat günü Türkiye’deki Boğazlar’dan geçerek yarımadaya götürüldüğı öne sürüldü.Ukrayna Savunma Bakanı İgor Tenyuk’un açıklamasına göre; şimdi Rusya’nın Karadeniz donanmasının konuşlandığı Sivastopol üssünde ikili anlaşmalar ile saptanan personel [r] sayısı 6 bin askerle aşılmış durumda. Bölgeye bu ek Rus askeri gücün nasıl götürüldüğı sorusuna izahat şeklinde ise 26 Şubat günü Türk Boğazları üzerinden Karadeniz’e giriş yapan Rusya’nın Baltık filosuna ait iki savaş gemisinin geçişi gösterildi.“BlackSeaNews” yayımını kaynak gösteren Kiev’deki haber ajanslarına göre, 26 Şubat sabahı Rusya’nın Baltık filosuna ait büyük çıkarma gemileri “Kaliningrad” ile “Minsk”, Türkiye Boğazları üzerinden 20 dakika ara ile Karadeniz’e geçiş yaptı.Rus gemilerini İstanbul ili Boğazı’ndan geçerken gösteren video tespit kayıtları da bulunuyor. Haberde, “Binlerce Rus askerin hava yolu ile Kırım’a aktarılması için 13 nakliye uçağının yeterli olmayacağı dikkate alındığında, ek kuvvetlerin deniz yolu ile geldiği söylenebilir” denildi.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz