Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

RTÜK Başkanı Üyeyi Tehdit Mi Etti?
  • Ana Sayfa » Haber
  • 23 Ağustos 2013 - 12:33:06
RTÜK Başkanı Üyeyi Tehdit Mi Etti?

RTÜK Başkanı üyeyi tehdit mi etti?…Radyo ve TVÜst Kurulu (RTÜK) Başkanı Davut Dursun’un, CHP kontenjanından seçilen Süleyman Demirkan’ı, “Gerekirse döveriz” diye tehdit ettiği önplanasürüldü.Radyo ve TVÜst Kurulu ( RTÜK ) Başkanı Davut Dursun’un, CHP kontenjanından seçilen Süleyman Demirkan’ı, “Gerekirse döveriz” diye tehdit ettiği önplanasürüldü.Cumhuriyet’ten Fırat Kozok’un haberine göre, RTÜK’ün salı günü yapılan toplantısında MHPkontenjanından seçilen […]

RTUK-Baskani-Uyeyi-Tehdit-Mi-EttiRTÜK Başkanı üyeyi tehdit mi etti?…
Radyo ve TVÜst Kurulu (RTÜK) Başkanı Davut Dursun’un, CHP kontenjanından seçilen Süleyman Demirkan’ı, “Gerekirse döveriz” diye tehdit ettiği önplanasürüldü.
Radyo ve TVÜst Kurulu ( RTÜK ) Başkanı Davut Dursun’un, CHP kontenjanından seçilen Süleyman Demirkan’ı, “Gerekirse döveriz” diye tehdit ettiği önplanasürüldü.Cumhuriyet’ten Fırat Kozok’un haberine göre, RTÜK’ün salı günü yapılan toplantısında MHPkontenjanından seçilen üst kurul üyesi Esat Çıplak’ın, frekans ihalelerine dairmahkeme kararları ve muhtemel sonuçlarına dairdeğerlendirmelerinin, birtakım [r] gazetelerde yer almasını eleştiren Başkan Dursun, “Başka üst kurullarda üyelerin demeç verdiğine hiç rastlıyor musunuz? Bu meselede daha ev-vel de uyardım. Meclis Başkanı, ‘Üst kurul üyelerinin bu yöndeki izahatlarını cezalandırmak üzere yasa teklifi değişikliği verin, geçirelim’ diye konuş-tu. Ama ben bunun yanlış olacağını söyleyip engel oldum” diye konuş-tu.‘BU NASIL TAVIR, DÖVECEK MiSiNiZ?’Çıplak da RTÜK adına değil, kendi kişisel değerlendirmesini yaptığını söyled i. arkasından söz alan Demirkan ise kurulun “sansür kurulu” şeklinde anıldığına dikkat çekerek, “Niye bu meseleyi burada gündem konusu yapıp büyüteç altına almak hiç aklınıza gelmiyor? Bunlar RTÜK’ün saygınlığını zedelemiyor da, muhalif üyelerin size göre yanlış olan izahatları mı üst kurulun saygınlığını zedeliyor?” diye konuş-tu. Başkan Dursun’un, Demirkan’ın sözlerini keserek “Yeter be, yeter bundan sonra” demesi sonucu, “Bu nasıl tavır, dövecek misiniz beni?” diye karşı tepki gösteren Demirkan’a Dursun, “Gerekirse döveriz” diye karşılık verdi. Demirkan da bu sözlere “Dene de görelim” yanıtını verdi. ötek i üyelerin araya girmesi sonucu oturuma devam edilebildi. Aradan sonra Dursun, şaka yaptığını savunarak hali hafifletmeye çalıştı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz