Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Rocky Ringlere Geri Dönüyor
  • Ana Sayfa » Haber
  • 12 Ağustos 2013 - 11:12:48
Rocky Ringlere Geri Dönüyor

ilk maçtan 37 se-ne sonra Rocky Balboa, Ryan Coogler yönetiminde bir kez daha beyazperdede.‘Fruitvale Station’ın yönetmeni Ryan Coogler ve TV filmin başrol futbolcusu Michael B. Jordan bir efsaneyi, Rocky Balboa’yı geri getirmek için iş başındalar. Filmin adını ‘Creed’ şeklinde belirleyen yönetmen Ryan Coogler senaryo için de Aaron Covington’la birlik-te çalışmaya başladı. ‘Creed’ her ne kadar […]

Rocky-Ringlere-Geri-Donuyorilk maçtan 37 se-ne sonra Rocky Balboa, Ryan Coogler yönetiminde bir kez daha beyazperdede.
‘Fruitvale Station’ın yönetmeni Ryan Coogler ve TV filmin başrol futbolcusu Michael B. Jordan bir efsaneyi, Rocky Balboa’yı geri getirmek için iş başındalar.

Filmin adını ‘Creed’ şeklinde belirleyen yönetmen Ryan Coogler senaryo için de Aaron Covington’la birlik-te çalışmaya başladı.

‘Creed’ her ne kadar [r] beyazperdede Sylvester Stallone’u bir kez daha görecek olsak da tam bir devam TV filmi değil. TV filmde Michael B. Jordan’ın ilk Rocky TV filminde boksörün rakibi olan Apollo Creed’in torununu canlandıracağı konuşuluyor.

Tamamen Coogler’ın fikri şeklinde ilk üç TV filmin senaryosuna sadık kalınarak yapımına başlanan Creed’in hikayesi Michael B. Jordan’ın kişilikine odaklanıyor. Eski bir boksör olan büyükbabasının kazandığı şampiyonlukların getirdiği servetin sayesinde zengin bir ailede büyüyen ama bu yaşamı reddederek boksör olma hayalleri kuran bir genci canlandıran Jordan, TV filmde onu yetiştirmesi için Rocky Balboa’nın peşine düşüyor.

Orijinal TV filmin efsane başrol futbolcusu Sylvester Stallone ‘Creed’de de kamera karşısında olabilir Anca k Michael B. Jordan’ın TV filmin kadrosuna katılıp katılmayacağı MGM’le süren pazarlığın arkasından belli olacak.

‘Creed’de bu kez ringlerin arkasında yer alabilir Stallone ve ekibe katılması beklenen Jordan dışında ismi açıklanan aktör şimdi-lik yok

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz