Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Rizede Formulaz Şenliği
  • Ana Sayfa » Haber
  • 19 Ağustos 2013 - 15:18:18
Rizede Formulaz Şenliği

Rizede Formulaz Şenliği…Bu se-ne 5’incisi tertiplenen Geleneksel Formulaz Tahta otomo-bil ޞenliği’ne, motor sporlarında dünya şampiyonu olan Kenan Sofuoğlu da katıldı.Genç yaşlı herkesi bir araya getiren Tahta otomo-bil ޞenliği’ne yarışmacılar, kendi tasarımları olan 67 ilginç tahta otomo-bil ile katıldı. Formulaz yarışlarında güvenlik önlemleri dikkat çekti. Eğimli yolda yarışmacıların uçuruma düşmemesi için yol boyunca kenarlara saman balyaları […]

Rizede-Formulaz-SenligiRizede Formulaz Şenliği…
Bu se-ne 5’incisi tertiplenen Geleneksel Formulaz Tahta otomo-bil ޞenliği’ne, motor sporlarında dünya şampiyonu olan Kenan Sofuoğlu da katıldı.
Genç yaşlı herkesi bir araya getiren Tahta otomo-bil ޞenliği’ne yarışmacılar, kendi tasarımları olan 67 ilginç tahta otomo-bil ile katıldı. Formulaz yarışlarında güvenlik önlemleri dikkat çekti. Eğimli yolda yarışmacıların uçuruma düşmemesi için yol boyunca kenarlara saman balyaları yerleştirildi. Lastik ayakkabı ve kıl çorap giyen yarışmacılar olası kazalara [r] karşı kask, kolluk ve dizlik de taktı. Yarışların yapıldığı parkur kenarına, ‘Dikkat tahta otomo-bil çıkabilir’, ‘Uçuruma düşmek yasaktır’, ‘Sollama yapmak yasaktır’ tabelaları asıldı. Yarışmacılar, 6 kişilik gruplar halinde başladı ve bin 600 mlik parkurda mücadele etti. Tehlikeli anların da yaşandığı şenlikte birtakım tahta arabaların tekerleği kırılırken birtakım arabalar ise devrildi.

Oynat

Hafif şekilde yaralananların olduğu ‘Formulaz’ da tekerleği kilitlenen Kenan Sofuoğlu tahta arabası ile takla attı. Yara almayan faka t yarışı tamamlayamayan şampiyon sporcu, “Çok güzel bir ortam var, parkuru kullandıktan sonra oldukça çok daha zevk aldım. Bayağı hızlı gittik. Frenin azizliğine uğradık. Ama oldukça çok şükür bir şeyimiz yok.” diye konuş-tu.Dereceye girenlere değişik hediyeler verildi.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz