Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Rıdvan Dilmen ne İçin İfade Verdi
  • Ana Sayfa » Haber,Spor
  • 4 Ocak 2013 - 18:00:40
Rıdvan Dilmen ne İçin İfade Verdi

Organize suç örgütü lideri olduğu iddiasıyla tutuklanan Sedat ޞahin ve grubuna yönelik soruşturmada, futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen ifade verdi. Rıdvan Dilmen ne İçin İfade Verdi Dilmen’in, Sedat ޞahin hakkında adli bir soruşturma olup olmadığını öğrenmek için bazı temaslarda yer aldı ğı iddia ediliyor. Eski futbolcu, futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, Terör ve Organize Suçlarla Mücadele Savcılığı’nda […]

Ridvan-Dilmen-ne-icin-ifade-VerdiOrganize suç örgütü lideri olduğu iddiasıyla tutuklanan Sedat ޞahin ve grubuna yönelik soruşturmada, futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen ifade verdi.
Rıdvan Dilmen ne İçin İfade Verdi

Dilmen’in, Sedat ޞahin hakkında adli bir soruşturma olup olmadığını öğrenmek için bazı temaslarda yer aldı ğı iddia ediliyor.

Eski futbolcu, futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, Terör ve Organize Suçlarla Mücadele Savcılığı’nda ifade verdi. ifadenin konusu ise suç örgütü lideri Sedat ޞahin oldu.
TEKNiK TAKiBE TAKILDITerör ve Organize Suçlarla Mücadele Savcılığı, 2012’nin Ekim ayında suç örgütüne yönelik yürüttüğü soruşturma kapsamında Sedat ޞahin, oğlu Erkan ޞahin ve kardeşleri Vedat ޞahin, Mehmet ޞahin’in de aralarında yer aldı ğı 43 şüpheliyi gözaltına aldı. tahmini 1 yı l yürütülen soruşturma kapsamında şüpheliler ile ilg i lı teknik ve fiziki takip yapıldı.[r]. Bu isimlerden biri de futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen oldu.
RIDVAN DiLMEN’iN iFADESi ALINDIEdilen bilgiye göre yapılan takiplerde Rıdvan Dilmen’in 2011 Ocak ayında Tutukluluk sürelerini sınırlayan Ceza Muhakemesi Kanunu’nun (CMK) 102. Maddesi gereğince tahliye edilen’ Sedat ޞahin hakkında yeni bir adli soruşturma olup olmadığını öğrenmek için bazı temaslarda yer aldı ğı belirlen di. Bu tespit üzerine Rıdvan Dilmen, Terör ve Organize Suçlarla Mücadelede görevli savcı Ekrem Beyaztaş tarafından ifadeye çağrıldı. Geçtiğimiz hafta Çağlayan’daki istanbul Adalet Sarayı’na gelen Rıdvan’ın şüpheli sıfatıyla ifade verdiği bildiril di. Soruşturma dosyasında kendisine yöneltilen suçlamaları kabul etmediği belirtilen Rıdvan Dilmen’in, tahmini 1 saat adliyede kaldığı söylen di.
SEDAT ޞAHiN DAHiL 25 ޞÜPHELi TUTUKLANDIistanbul Organize Suçlarla Mücadele ޞube Müdürlüğü Ekipleri’nin düzenlediği suç örgütü operasyonu kapsamında gözaltına alınan Sedat ޞahin, kardeşleri Vedat ޞahin ve Mehmet ޞahin’in de aralarında yer aldı ğı 43 şüpheli 13 Ekim 2012 de savcılık karşısına çıkarıldı. Sedat ޞahin, oğlu Erkan ޞahin ve kardeşleri Vedat ޞahin, Mehmet ޞahin’in de aralarında yer aldı ğı 43 şüpheliden 28’i tutuklama talebiyle nöbetçi hakimliğe gönderil di. Nöbetçi hakimlikçe yapılan sorgunun ardından Sedat ޞahin, oğlu Erkan ޞahin ve kardeşleri Vedat ޞahin ile Mehmet ޞahin’in de aralarında yer aldı ğı 25 şüpheli “örgüt kurmak’, örgüte üye olmak” ve “yağma” gibi suçlardan tutuklanırken, 3 şahı s serbest bırakıldı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz