Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Recep Akdağ Siyaseti Bırakacak Mi
Recep Akdağ Siyaseti Bırakacak Mi

Sağlık Bakanı Recep Akdağ, katıldığı toplantıda kabine değişikliğinde kendi isminin de çıkması halinde nasıl bir yol izleyeceğini açıkladı. Başbakan’ın ‘her an her şey olabilir’ diyerek yeşil ışık yaktığı kabine değişikliği konusunda adı sıkça geçen Sağlık Bakanı Recep Akdağ, değişiklik olması durumunda tavrının ne olacağını ve politikate devam edip etmeyeceğini anlattı.Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Türkiye İstatistik […]

Recep-Akdag-Siyaseti-Birakacak-Mi Sağlık Bakanı Recep Akdağ, katıldığı toplantıda kabine değişikliğinde kendi isminin de çıkması halinde nasıl bir yol izleyeceğini açıkladı.

Başbakan’ın ‘her an her şey olabilir’ diyerek yeşil ışık yaktığı kabine değişikliği konusunda adı sıkça geçen Sağlık Bakanı Recep Akdağ, değişiklik olması durumunda tavrının ne olacağını ve politikate devam edip etmeyeceğini anlattı.Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) anketlerine göre toplumun ilk sırada din, ikinci [r] sırada ise sağlık konusuyla ilgilendiği belirterek, Sağlık TV’yi kurmada kararlı olduklarını söyledi.TRT’NİN YERİNDE OLSAM KAÇIRMAMSağlık Bakanı Recep Akdağ, Palandöken’deki Xanadu Snow White Hotel’de basın toplantısı yapar iken, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın ’Tarım TV’, TRT’nin ’Okul’ kanalı yer aldı ğınu anımsattı. Bakan Akdağ, TRT’ye yaptığı başvurudan pozitif sonuç alamadığını belirtirken, şöyle diye konuş tu:”Herhalde ya biz kendimiz yapacağız ya da başka bir kanala gideceğiz. TRT’de en sonunda ’Tüh ben yapmadım bunu kaçırdım’ diyecek. Çünkü sağlık vatandaşın en çok alak a gösterdiği alanlardan biri. TÜİK’in anketlerinde yıllık yaşam memnuniyeti ya da sosyal durum anketlerinde vatandaşın en çok ilgilendiği iki mesele var. Bunlardan biri din Türkiye’de ikincisi de sağlık. Çok enterasan; din konusuyla herkesin çok yakından alakadar olmasını anlarım. Ama sağlık da böyle çıkıyor. Dolayısıyla ben TRT’nin yerinde olsam bu fırsatı kaçırmam.”BİR İNSAN ÖLENE KADAR DA SAĞLIK BAKANI KALMAZSağlık Bakanı Recep Akdağ, kabine değişlik listelerinde adının bulundu ğuna dairiddialara önem vermediğini, son dakikaya kadar teslim edilen bayrağı taşıyacağını vurguladı. Bakan Akdağ şöyle konuştu:”Sen kabineden alındın’ dendiğinde görevi teslim edeceğim arkadaşa bilgi vermek için çalışacağım. Bir insan, ölene kadar da sağlık bakanı kalmaz. AKPnin 10 senedir aktif bir çalışanıyım. Partime de çok önem veriyorum. Partinin bu ülke için çok şeyler yaptığını ve yapacağına inanıyorum. Böyle bir görev değişikliği olacağı zaman partimde nasıl bir görev verilecek ona bakmam lazım. Bu aktif bir görev olursa onunla devam ederiz. Değilse kendimize başka bir yol çizeriz. Bunların uzun süre planlaması doğrusu hiç yapmadım. politika bitse gider ailemizle, çoluk- çocuğumuzla ticaret yaparız. Yapacak çok iş var yani. Gazetecilik yapamam, öyle bir kabiliyetim yok. Belediye başkanlığını ben kendi müktesebatıma çok yakın bir iş olarak görmüyorum. Yani 53 yaşından sonra bir işi yeni baştan öğrenmem lazım. Öğrenilemez mi, öğrenilir. Ama insan öğrendiği işi yapmak ister, bu yaşlardan sonra.” 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz