Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

R4bia İşareti Emreye Pahalıya Patladı; Ya Taraftara Uy Ya Defol
  • Ana Sayfa » Haber
  • 22 Ağustos 2013 - 08:59:01
R4bia İşareti Emreye Pahalıya Patladı; Ya Taraftara Uy Ya Defol

R4bia İşareti Emreye Pahalıya Patladı; Ya Taraftara Uy Ya Defol…Emre, R4BIA işareti yaptığı için, Arsenal maçında Fenerbahçe Takımı taraftarlarınca protesto edildiSüper Lig’in açılış maçında Torku Konyaspor ile karşılaşan Fenerbahçe Takımı adına bir gol atan Emre Belözoğlu gol sevincini Rabia işareti ile kutlamıştı. Fenerbahçe’nin 3-0 mağlup olduği Arsenal maçında Emre Belözoğlu’nun tribünlerin bazısı tarafından protesto edilmesi […]

R4bia-isareti-Emreye-Pahaliya-Patladi-Ya-Taraftara-Uy-Ya-DefolR4bia İşareti Emreye Pahalıya Patladı; Ya Taraftara Uy Ya Defol…
Emre, R4BIA işareti yaptığı için, Arsenal maçında Fenerbahçe Takımı taraftarlarınca protesto edildi
Süper Lig’in açılış maçında Torku Konyaspor ile karşılaşan Fenerbahçe Takımı adına bir gol atan Emre Belözoğlu gol sevincini Rabia işareti ile kutlamıştı.

Fenerbahçe’nin 3-0 mağlup olduği Arsenal maçında Emre Belözoğlu’nun tribünlerin bazısı tarafından protesto edilmesi sosyal medyanın gündemi oldu.“Git Mısır’da oyna”Emre’ye yapılan protestonun oyun için değil [r] de Torku Konya ili maçında yaptığı R4BIA işareti olduğu anlaşıldı. oldukça çok sayıda twitter kullanıcısı Emre’nin protesto edilmesine tepki göstererek R4BIA işareti hakkında yorumlar yaptı.

işte yazılan yorumlardan bazıları:Ya taraftara uy ya defolEmre Galatasaray Takımı’da oynarken Terim’den ensene yediğin tokadı unutmuyorum. ޞimdi de Fenerbahçe Takımı’nin başına belasın. Yürü kardeşim Mısır’da oyna. (TC Atatürk Gençliği)Emre’nin ıslıklanması ise gecenin rezaletiydi. (Tolga Tinaztepe)Bugün #BeniEnFazla Arsenal üzdü.. 4 tane atamayarak, Emre’nin R4BIA işaretine engel oldular.. (ޞafak Levent)Emre ya taraftara uy ya da defol git. (TC Serdar Uçar)RABiA’cı Emre’nin maçtan ev-vel moralini bozdular,Mübarek’i serbest bıraktılar.Erdoğan bu meselede yarın bir izah yapabilir! (ޞükrü Gökkaya)Emre’nin tekmeye kafa sokması, Trabzon ilinde oyundan alınırken armayı öpmesi, FB için kavga ettiği unutulmasın. (Fırat star)Bir Kısım Fenerbahçe Takımı Taraftarlarınca Kadıköy’de Taksim Diye Bağırıldı. Emre de Yuhalandı. sadece Mısır’a selam gönderdi diye. Yorum Sizin (Adem Yavuz)Emre Belözoğlu’nun yuhalanmasını kınıyorum. Sırf aynı görüşte değiliz diye hiçbir zaman kimseye ayrımcılık yapamayacağım kusura bakmayın… (Oruç Güler)Gittiğine de sevinmiştim. faka t bu akşam Emre yapılan ayıbı gördükten sonra, hiç bir şeyden umudum kalmadı… (Kamer Akbaş)Emre’yi Mısır’a destek verdiği için ıslıklayanlar ile aynı takımı tuttuğum için kendimden utanıyorum. Yazık oldukça çok yazık. (Nurullah Çetin)Mısır’ı düşündüğün kadar futbolunu oynasAydın ili böyle olmazdı Emre Belözoğlu. (Ersin Kahyaoğlu)Emre Belözoğlu Konya ili maçında o hareketi yaparak cami duvarına işedin evlat… (Çapulcu)Fenerbahçe taraftarı bugün “Hükümet istifa” ve “Emre dışarı” diye bağırmış. Ağızlarına sağlık helal olsun! (Görkem Tepe)

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz