Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Quaresmanın Son Durumu Nedir
  • Ana Sayfa » Genel
  • 19 Aralık 2012 - 21:50:54
Quaresmanın Son Durumu Nedir

Başiktaşın sıkıntılı ve problemli futbolcusu Ricardo Quaresma ile olan sözleşmesinin feshi için taraflar anlaşmaya vasdı… SOn nokta yarın koyulacak… Beşiktaş Transfer Komitesinden Tamer Kıran ve Ahmet Nur Çebi bugün 3 saat görüşme yaptıkları Quaresma, avukatları ve menajer Ahmet Bulut ile anlaşma sağladı ve Portekizli futbolcu ile Beşiktaş’ın yolları ayrıldı.. Anlaşmanın bugüne yetiştirilemeyen noter işlemleri yarına […]

Quaresmada-flas-gelisme Başiktaşın sıkıntılı ve problemli futbolcusu Ricardo Quaresma ile olan sözleşmesinin feshi için taraflar anlaşmaya vasdı… SOn nokta yarın koyulacak…
Beşiktaş Transfer Komitesinden Tamer Kıran ve Ahmet Nur Çebi bugün 3 saat görüşme yaptıkları Quaresma, avukatları ve menajer Ahmet Bulut ile anlaşma sağladı ve Portekizli futbolcu ile Beşiktaş’ın yolları ayrıldı..

Anlaşmanın bugüne yetiştirilemeyen noter işlemleri yarına kaldı, sözleşme yarın resmen feshedilecek.
BAޞKA TAKIMA GiDERSE BEޞiKTAޞ’A 5 MiLYON EURO GELECEK
Beşiktaş ile Portekizli oyuncu arasında yapılan anlaşma gereği; eğer Ricardo Quaresma, Türkiye’de başka takıma transfer olursa siyah-beyazlı kulübe 5 milyon Euro ödenecek.
QUARESMA’NIN BEޞiKTAޞ KARNESi2010 – 2011 sezonunun başında Beşiktaş’a transfer olan Ricardo Quaresma, 2 sezonda siyah-beyazlı forma ile toplam 73 karşılaşmaya çıktı. 18 gol atan Portekizli yıldız, 27 sarı 3 kırmızı kart gördü. Beşiktaş’ta toplam 5816 dakika forma giyen yıldız oyuncu 2012-2013 sezonunda hiç oynamadı.
ORMAN NEREDE iMZALADI?Portekizli oyuncunun kulüp binasından ayrılmasından sonra Fikret Orman da Tamer Kıran ile birlikte istanbloom’un Zincirlikuyu’daki kokteyline gitti. Portekizli oyuncunun menajeri, anlaşmayı buraya götürdü ve imzalar burada atıldı. Bu imza ile birlikte Quaresma’nın, Beşiktaş ile olan bağları tamamen koptu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz