Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Premier Lig Ekibi Kocamanın Peşinde
  • Ana Sayfa » Haber
  • 24 Aralık 2013 - 09:59:06
Premier Lig Ekibi Kocamanın Peşinde

İtalya Ligi takımlarından Lazio’nun Aykut Kocaman ısrarından sonra genç teknik adama bir teklif daha geliyor. Premier Lig’de kötü günler geçiren Cardiff City’nin Aykut Kocaman ile ilgilendiği iddia ediliyor. İngiliz medyasında yer alan haberlere göre, Premier Lig’in yeni ekibi Cardiff City, Aykut Kocaman’ı da listesine aldı. Ada basınında yer alan haberlerin ayrınntıında Yılmaz Vural’ı istemeyen Cardiff […]

Premier-Lig-Ekibi-Kocamanin-Pesinde İtalya Ligi takımlarından Lazio’nun Aykut Kocaman ısrarından sonra genç teknik adama bir teklif daha geliyor. Premier Lig’de kötü günler geçiren Cardiff City’nin Aykut Kocaman ile ilgilendiği iddia ediliyor.

İngiliz medyasında yer alan haberlere göre, Premier Lig’in yeni ekibi Cardiff City, Aykut Kocaman’ı da listesine aldı. Ada basınında yer alan haberlerin ayrınntıında Yılmaz Vural’ı istemeyen Cardiff bir ötek i Türk teknik adam Aykut Kocaman ile ilgileniyor.Mackay’ın görevine son verilebilirEurosport’ta yer alan habere göre; Son şeklinde [r] Liverpool karşısında adeta eriyen Cardiff City, teknik direktör değişikliğine gitmek istemişti. Listedeki aday isimleri beğenmeyen taraftar, Malky Mackay’ın da görevde kalmasını isteyince bir süre daha takımda kalabileceği söylenmişti. Cardiff’in sahibi Vincent Tan’ın menajer Mackay ile arasının açık olması üzerine araya Türk iş adamı ve başkan Mehmet Dalman girmişti. Malky Mackay’a uzun süreli teminat vermese de göreve devam edebileceğini söyleyen Dalman, tatilini keserek Cardiff’e gelmişti.Lazio da istemiştiBu görüşmelere rağmen Cardiff’in sahibi Vincent Tan’ın Malky Mackay ile yola devam etmeyeceği ve Sven Goran Ericksson ile anlaşacağı konuşulmuştu. İngiliz basınında bugün yer alan haberlerde ise aday teknik adamların arasına Aykut Kocaman’ın da girdiği söylen di. Aykut Kocaman’ı son şeklinde Lazio istemiş ve petkovic’in görevden alınması ile İtalyan ekibinin başına geçeceği iddia edilmişti.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz