Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Polis Bebek Kaçıran Zanlıyı Buldu
  • Ana Sayfa » Haber
  • 15 Aralık 2013 - 23:13:42
Polis Bebek Kaçıran Zanlıyı Buldu

Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve incele-me Hastanesinden saba h saatlerin de vakitlerinde kaçırılan erkek bebek, akşam vakitlerinde tespit edil-di. AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve incele-me Hastanesinin Yeni Doğan servisinde önceki gün dünyaya gelen bir bebek, kimliği belirsiz bir şa-hıs tarafından kaçırıldı.Baba Osman Altın, bugün hastaneden taburcu […]

Polis-Bebek-Kaciran-Zanliyi-Buldu Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve incele-me Hastanesinden saba h saatlerin de vakitlerinde kaçırılan erkek bebek, akşam vakitlerinde tespit edil-di.
AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve incele-me Hastanesinin Yeni Doğan servisinde önceki gün dünyaya gelen bir bebek, kimliği belirsiz bir şa-hıs tarafından kaçırıldı.Baba Osman Altın, bugün hastaneden taburcu olacakken, böyle bir hadi se yaşadıklarını belirterek, hastane güvenliğinden şikayetçi oldu. Altın, [r] 4 kilogram civarında dünyaya gelen bebeklerinin ismini dahi henüz koymadıklarını da söyledi.Bebeğin dedesi Ali Altın da “Dün ziyaretine geldiğimizde yanlarında bir kadın vardı yardımcı oluyordu. Sözde yardımcıydı, çocuğu vardı yoğun bakımda bize öyle söyledi. Ama ben nereden yim onun hırsız olacağını, çocuğu almış gitmiş. Hastane görüntülerinde apaçık ortada” diye konuş-tu.Olay sonrası hastane güvenlik kameralarını inceleyen poli s ekibi ekipleri , kimliğine ulaştıkları zanlının yer aldı ğı eve operasyon düzenledi. Zanlı gözaltına alınırken, bebek ailesine teslim edildi.Kimliği açıklanmayan zanlının polis merkezindeki sorgusu sürüyor.Bebeklerinin yer aldı ğı haberini alan Baba Altın ise çok mutlu olduklarını ifade eder iken, poli s ekibi ekipleri ne teşekkür etti.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz