Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Podyum Tek Seferlikti
  • Ana Sayfa » Haber
  • 14 Ağustos 2013 - 07:35:52
Podyum Tek Seferlikti

Ünlü oyuncu ile kreasyonunu ve yaşadığı ilk podyum macerasını konuştuk.* Codentry’nin yüzü oldunuz, ayrıyetten bir de kapsül kreasyon hazırladınız. kreasyon gotik çizgileri ile ilgi çekiyor. Siyah ve kırmızı sizin de oldukça çok kullandığınız renkler, kendinizi gotik buluyor musunuz?              – Siyah saç, beyaz ten ve kırmızı ruj üçlemesiyle, birtakım yerlerde tarzımı [r] o çizgiye yakın hissediyorum […]

Podyum-Tek-SeferliktiÜnlü oyuncu ile kreasyonunu ve yaşadığı ilk podyum macerasını konuştuk.
* Codentry’nin yüzü oldunuz, ayrıyetten bir de kapsül kreasyon hazırladınız. kreasyon gotik çizgileri ile ilgi çekiyor. Siyah ve kırmızı sizin de oldukça çok kullandığınız renkler, kendinizi gotik buluyor musunuz?             

– Siyah saç, beyaz ten ve kırmızı ruj üçlemesiyle, birtakım yerlerde tarzımı [r] o çizgiye yakın hissediyorum tabii. Gotik mimari dokusunu da oldukça çok etkileyici bulduğum için o döneme ilgim var. Bu tasarımye başlarken tarzımı ve zevkimi yansıtan, benimle bütünleşecek bir kreasyon hazırlamak rica ettim. Bu sebe p le “Gothic” temasından yola çıktık.

* Bu tasarımden ev-vel tasarım yapmayı hiç düşünmüş müydünüz?

– Moda ile iç içe olmayı seviyorum ama tasarımcı olmayı düşünmemiştim. Onlardan teklif gelince “neden olmasın” diye konuş-tum. Tamamen tarzımı yansıtabileceğim bir kreasyon olması cazip geldi. Stilimi takip edenler için de güzel bir rehber olacaktı. Zaten kendimi bir tasarımcı şeklinde hiçbir şekilde adlandırmıyorum. Alışveriş yapar iken arayıp bulamadığım ya da şöyle bir giyisiim olsa diye konuş-tuklerimi toparlayıp bir kreasyon oluşturdum.

* Televizyonda daha oldukça çok cici kızı oynamanızı istiyorlar. Masumiyet ve dişilik bir araya nasıl geliyor?

– Zıt iki kavram gibi görünse de masumiyet ve dişilik birtakım bazı birbirini tamamlayabiliyor. Biz de kapsül kreasyonunda bu iki kavramı bir araya getirdik. derinden yapılmış ayrınntılar, yüksek vatkalı ve derinden yapılmışn V yaka kıyafetler, siyah ve kırmızı renkler ile dişiliği vurgularken, dantel ayrınntılar, floral desenler ve canlı şeklinde renkler ile masumiyeti önee çıkardık.

CiLT GÜZELLiĞi  ANNEDEN MiRAS

* Bu yazın olmazsa olmazları sizce nelerdi?

– Diz altı kıyafet ve kalem etek, her kadının vazgeçilmezi dantel ayrınntılar, floral desenler ve neon renkler vazgeçilmez trendler arasında.

* Cildiniz oldukça çok sağlıklı, özel bir bakım uyguluyor musunuz? Sizi takip edenlere bu meselede önerilerde bulunabilir misiniz?

– Bunun için genlerime teşekkür ediyorum. Annemin bana mirasıdır. Cilde fazla müdahale etmenin doğru olmadığını düşündüğüm için cildimi sadece temizlemekle yetiniyorum. Setten sonra muhakkak cildimi temizliyorum, makyajla uzun zaman kalmıyorum. Günlük yaşamımda da makyaj yapmamaya özel gösteriyorum.

* Alışverişle aranız nasıl?

– ihtiyacım olduğu kadar alışveriş yapma taraftarıyım. Dönem dönem “şu parçayı almalıyım” diyorum ve ne alacağımı planlayarak alışverişe çıkıyorum. Lüzumsuz ve fazla alışverişten hoşlanmam.

* Moda macerasına devam etmeyi düşünüyor musunuz?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz