Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

PKKnın İki Kanalı Daha Kapatıldı
  • Ana Sayfa » Haber
  • 20 Ağustos 2013 - 08:17:10
PKKnın İki Kanalı Daha Kapatıldı

PKKnın iki kanalı daha kapatıldı…Mahkemenin terör örgütü propogandası yaptığı gerekçesiyle lisansını iptal ettiği Nuçe ve MMC TV’nin de ekranları karardı.Danimarka’da mahkemenin ‘Terör örgütü propagandası’ yaptığı gerekçesiyle yayım lisansını iptal ettiği Nuçe (Haber) TV ile MMC TV ekranları karardı. Danimarka’daki mahkeme bu ülkeden yayım ruhsatları bulunan Mezopotamya Brodcasting firmasıne bağlı MMC, Nuçe TV ve yayımları daha […]

PKKnin-iki-Kanali-Daha-KapatildiPKKnın iki kanalı daha kapatıldı…
Mahkemenin terör örgütü propogandası yaptığı gerekçesiyle lisansını iptal ettiği Nuçe ve MMC TV’nin de ekranları karardı.
Danimarka’da mahkemenin ‘Terör örgütü propagandası’ yaptığı gerekçesiyle yayım lisansını iptal ettiği Nuçe (Haber) TV ile MMC TV ekranları karardı.

Danimarka’daki mahkeme bu ülkeden yayım ruhsatları bulunan Mezopotamya Brodcasting firmasıne bağlı MMC, Nuçe TV ve yayımları daha önceden durdurulan, dün de iflas için başvurusu yapılan Roj [r] TV’nin yayım lisanslarını geçen 3 Temmuz’da verdiği karar ile iptal etti. ayrıyetten bu kanallara tahmini 5 milyon Danimarka Kron para cezası verildi.

ޞirket, karara itiraz etmesi için gereken 5 milyon Kron para cezasını ödemesi ya da bir teminatta bulunamayınca bugün Türkiye saati ile 01.00’de yürürlüğe girdi.

PKK çizgisinde yayım yaptığı gerekçesiyle kapatılan Nuçe TV ile MMC TV’nin ekranları ‘Kürt Milli Marşı’ şeklinde kabul gören ‘Ey Rakip’ ile kararırken, aynı çizgide halen başka ülkelerden alınan yayım ruhsatları ile deği-şik uydulardan PKK ya dabölge ülkelerindeki kolları konumundaki örgütlerin doğrultusunda yayım yaptıkları bilinen Sterk TV, Rohani TV, ile aynı frekanslardan dönüşümlü yayım yapan Çıra TV ile Newroz TV bulunuyor. Bu kanallardan Sterk TV Kürtçe’nin yakınında Türkçe de yayım yapar iken ötek i kanallar Suriye ve iran’daki Kürtler’e yönelik yayımlarını sürdürüyor.

Nuçe TV görevlileri, kapatılan kanalların yerlerine yenilerinin açılması için çalışmaların aralıksız sürdürüldüğünü açıkladı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz