PKKlı Kadınlar Nereye Gömülecek
Gönderen: admin Tarih: 13 Oca, 2013 At 08:28 PM | Kategorisi : Dünya, Haber | 0 Yorum

PKKli-Kadinlar-Nereye-Gomulecek Fransada suikast netices i öldürülen PKKlı 3 kadının cenazelerinin, en geç çarşamba günü Türkiyede olması bekleniyor.
Fransa’nın başkentinde suikast netices i öldürülen PKK kurucularından Sakine Cansız, Kürdistan Ulusal Konseyi’nin Paris temsilcisi Fidan Doğan ve Kürt gençlik hareketi üyesi Leyla Söylemez’in cenazeleri Türkiye yolunda.3 kadının cenazelerini en geç çarşamba sabahı İstanbul’da olması bekleniyor. 3 cenazenin Paris’ten törenle önce İstanbul ili oradan da Diyarbakır’a götürüleceği ve burada da bir tören düzenleneceği kaydediliyor. İKİ FARKLI AÇIKLAMA GELDİFransa’daki Kürt dernekleri federasyonu, cenaze işlemlerinin yarın tamamlanacağını ve naaşların ailelere teslim edileceğini açıklarken, cenazeleri gönderecek şirketten de, uluslararası bir sıkın tı çıkmadığı takdirde işlemlerin salı günü tamamlanacağını duyurdu.Bu açıklamaların ardından, 3 PKK’lının cenazelerinin en erken salı akşamı en geç de çarşamba sabahı Türkiye’de olacağı kaydedildi.
Reklam Alanı
.Sakine Cansız Tunceli’de, Fidan Doğan Kahramanmara-Elbistan’da, Leyla Söylemez de Mersn’de toprağa verilecek.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>