Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

PKK Ordu Kuruyor
  • Ana Sayfa » Haber
  • 19 Ağustos 2013 - 08:55:38
PKK Ordu Kuruyor

PKK ordu kuruyor…MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, AKP’yi oldukça çok sertMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kayseri’nin Pınarbaşı ilçesi’nde merhum MHP lideri Alpaslan Türkeş’in heykelinin de yer aldı ğı Türklük Anıtı’nı ziyaret etti. Bahçeli, ‘PKK Ordu ili kurmaktadır. AKP hükümeti PKK’yı destekleyip yardım ve yataklık yapmaktadır. Kandil çetesi, Türkiye’den toprak istemekte ve Türkiye’nin tümüne göz dikmektedir’ […]

PKK-Ordu-KuruyorPKK ordu kuruyor…
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, AKP’yi oldukça çok sert
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kayseri’nin Pınarbaşı ilçesi’nde merhum MHP lideri Alpaslan Türkeş’in heykelinin de yer aldı ğı Türklük Anıtı’nı ziyaret etti. Bahçeli, ‘PKK Ordu ili kurmaktadır. AKP hükümeti PKK’yı destekleyip yardım ve yataklık yapmaktadır. Kandil çetesi, Türkiye’den toprak istemekte ve Türkiye’nin tümüne göz dikmektedir’ diye [r] konuş-tu.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ankara’dan karayolu ile Kayseri’ye geldi. Bahçeli, şehir girişinde MHP il Başkanı Mete Eke, MHP Kayseri ili Milletvekili Yusuf Halaçoğlu, Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Eraslan ve oldukça çok sayıda partili tarafından coşkulu biçimde karşılandı. MHP lideri daha sonra, uzun bir araç konvoyu ile 150’nci yılını kutlayan Pınarbaşı ilçe Belediyesi’nin etkinliklerine katılmak üzere Pınarbaşı ilçesi’ne geldi.

ilçe girişindeki Türklük Anıtı’nı ziyaret eden ve burada partililer ile hatıra fotoğrafı çektiren Bahçeli, daha sonra Pınarbaşı Belediye Başkanı MHP’li Dursun Ataş’ı makamında ziyaret etme amacıyla, geldiği belediye binası önünde, Erzurum ili Atlı Cirit ekibi ve mehter takımı ile karşılandı. Bahçeli, daha sonra cirit alanına geçti.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Pınarbaşı Belediyesi’nin kuruluşunun 150. sene-si anısına tertiplenen şenlikte yaptığı konuşmada, 30 Mart’ta yapılabilir mahal-li seçimlerin sadece belediye başkanlarını ilgilendiren bir seçimden çok, Türk milletinin istikbalinin oylanacağını belirt ti.

Bu seçimin, frensiz AKPyi engellemek için tarihi bir gün olacağı görüşünü savunan Devlet Bahçeli, ‘Ya AKP bu seçimde intihar edecek ya da iktidarı yitirdiğini söyleyecektir. Türkiye, bilindik ayak oyunlarına boyun eğmektedir. mahal-li seçimlerdeki oylama, ya Başbakan ile PKK’nın berabe rliğini, kanlı kavgasını onaylayabilir ya da eşkıya kaybedecek. Ya da Türkiye çöküşle tanışacaktır’ diye konuş-tu. Bahçeli, sözlerini şöyle devam ettirdi:

‘Bir tarafta imralı Canisi ve BOP Eşbaşkanı, ötek i yanda ise milliyetçi, ülkesini seven Türkiye sevdalıları. Bir yanda müzakereciler ve caniler işbirlikçi hainler, bir tarafta ise bayrak, vatan, bağımsızlık diyen millet evlatları vardır. AKP, BDP, imralı Canisi ve peşmerge ittifak halindedir. MHP ise vatanını sevenlerle, milliyetçiler ile iç içedir. ye-rel seçimler AKP için bir milat ve sonun başlangıcı olmalıdır, kaybedilecek zaman yoktur. Tahammül edilecek hal kalmamıştır. Bu nede n le AKP, mahal-li seçimlerde uyarılmalıdır. Milli varlığımız buna bağlıdır.’

‘PKK Ordu ili KURUYOR’

MHP Genel Başkanı coşkulu alkışlar ile devam ettirdiğü konuşmasında, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın demokratik yollar ile koltuğundan indirilmesini isteyerek, ‘PKK Ordu ili kurmaktadır. AKP hükümeti PKK’yı destekleyip yardım ve yataklık yapmaktadır. Kandil çetesi, Türkiye’den toprak istemekte ve Türkiye’nin tümüne göz dikmektedir’ diye konuş-tu. Devlet Bahçeli, bu anlayışta AKP’nin parmak izinin olduğu görüşünü savunarak şöyle diye konuş-tu:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz