Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

PKK Mersini Kana Bulayacaklardı
  • Ana Sayfa » Haber
  • 16 Ağustos 2013 - 07:40:00
PKK Mersini Kana Bulayacaklardı

Mersin ilinde terör örgütü PKK’nın silahlı eyleme başlama se-ne dönümünde kanlı eylem hazırlığında iken yakalanan biri bombacı 5 şa-hıs adliyeye gönderil-di.Mersin ili Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele ޞube Müdürlüğü ekipleri terör örgütünün silahlı eyleme başlama se-ne dönümünde bombalı ve silahlı saldırı hazırlığı yapıldığı yönünde bilgiye ulaştı. Bunun sonucu harekete geçen ekipler, terör örgütü tarafından bombalama eylemi […]

PKK-Mersini-Kana-BulayacaklardiMersin ilinde terör örgütü PKK’nın silahlı eyleme başlama se-ne dönümünde kanlı eylem hazırlığında iken yakalanan biri bombacı 5 şa-hıs adliyeye gönderil-di.
Mersin ili Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele ޞube Müdürlüğü ekipleri terör örgütünün silahlı eyleme başlama se-ne dönümünde bombalı ve silahlı saldırı hazırlığı yapıldığı yönünde bilgiye ulaştı. Bunun sonucu harekete geçen ekipler, terör örgütü tarafından bombalama eylemi için Mersin’e sevk edi-len A.T. ile ona yardım ve yataklık ettiği [r] söylenen A.Ç., B.C. ile C.D. adlı kadını Mersin ilinde M.D. adlı örgüt yandaşını ise Adana ilinde yakaladı. Operasyonlar esnasında örgüt mensupları ile berabe r; bir adet ruhsatsız suikast silahı, bir adet el bombası, bir adet el yapımı bomba ile oldukça çok sayıda örgütsel dokümanlar elde edildi.

Yapılan çalışmalar netice-si 05.06.2013 yılı tarihi itibarı ile Siteler poli s ekibi Merkez Amirliğine yönelik el yapımı patlayıcılar ile gerçekleştirilen saldırı, 01.07.2013 yılı tarihi itibarı ile ekip otolarına yönelik molotof bombası ile gerçekleştirilen saldırı, 07.08.2013 yılı tarihi itibarı ile Siteler poli s ekibi Merkez Amirliğine yönelik havai fişek, molotof ve el yapımı patlayıcılar ile gerçekleştirilen saldırı, 07.08.2013 yılı tarihi itibarı ile Toroslar ilçesinde ikamet eden bir vatandaşın ikamet ve aracına yönelik el yapımı patlayıcı ile gerçekleştirilen saldırı, 07.08.2013 yılı tarihi itibarı ile yine Akdeniz ilçesinde ikamet eden bir vatandaşın ikametine yönelik el yapımı patlayıcı ile gerçekleştirilen saldırı, 08.08.2013 yılı tarihi itibarı ile Siteler poli s ekibi Merkez Amirliğine yönelik el yapımı patlayıcılar ile gerçekleştirilen saldırı, 09.08.2013 yılı tarihi itibarı ile Siteler poli s ekibi Merkez Amirliğine yönelik havai fişek, molotof ve el yapımı patlayıcılar ile gerçekleştirilen saldırı ve 12.08.2013 yılı tarihi itibarı ile Yumuktepe poli s ekibi Merkezi Amirliğine yönelik el yapımı patlayıcı ile gerçekleştirilen saldırı olay ilerı aydınlatıldı.

Mersin ili Devlet Hastanesi’nde sağlık checkünden geçirilen kişi-ler daha sonra Adana ili Ağır Ceza mahkemesine gönderil-di.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz