Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Piyasaya Çıkmadan 20 Bin Sipariş Aldı
  • Ana Sayfa » Haber
  • 22 Ağustos 2013 - 09:17:37
Piyasaya Çıkmadan 20 Bin Sipariş Aldı

Piyasaya Çıkmadan 20 Bin Sipariş Aldı…Tamamen yenilenen Mercedes Benz S serisi Türkiye’de satışa çıktı. 594 bin liradan başlayan fiyatlar ile bayilerdeki yerini alan otomobilde, çukur algılayan yeni yazılım ve LED teknolojili ışıklandırma sistemi de yer alıyor.Teknoloji, elektronik ve tasarım bakımındantamamen yenilenen Mercedes Benz S serisi, piyasaya çıkmadan 20 bin sipariş aldı. Yeni S serisinin önceki […]

Piyasaya-Cikmadan-20-Bin-Siparis-AldiPiyasaya Çıkmadan 20 Bin Sipariş Aldı…
Tamamen yenilenen Mercedes Benz S serisi Türkiye’de satışa çıktı. 594 bin liradan başlayan fiyatlar ile bayilerdeki yerini alan otomobilde, çukur algılayan yeni yazılım ve LED teknolojili ışıklandırma sistemi de yer alıyor.
Teknoloji, elektronik ve tasarım bakımındantamamen yenilenen Mercedes Benz S serisi, piyasaya çıkmadan 20 bin sipariş aldı. Yeni S serisinin önceki gün gerçekleştirilen Türkiye lansmanında konuşan Mercedes Benz Türkiye Direktörler Kurulu Başkanı Dainer Genes, bu siparişlerin beğeninin en büyük işareti olduğunu belirt ti.Dört deği-şik motor seçeneği ile [r] vergiler dahil anahtar teslim 594 bin TL’den başlayan fiyatlar ile bayilerdeki yerini alan yeni S sınıfı, pek çok yeni teknolojiyi bünyesinde barındırıyor. Tanıtım toplantısına katılan Mercedes kullanıcılarının dikkatini çeken en ehemmiyetli yenilik, yeni serinin önceki modellerden deği-şik şeklinde çukur algılama yazılımına malik olması. Genes’e göre bu yazılım, aracın fark edilemeyen çukurları algılayıp ona göre önlem almasını sağlıyor. ‘Yol yüzeyi tarayıcısı’ adlı yazılım, bir stereo kamera aracılığı ile yoldaki engebeleri tanımlıyor, gövde check sistemi bu yeni durumla başa çıkmak için süspansiyonu anında ayarlıyor. ayrıyetten yeni seride Mercedes Benz, ilk kez LED teknolojisine geçiş yaptı. Böylece, yeni S serisi, içeride ve dışarıda tek bir klasik ampulün kullanılmadığı ilk ara-ba olurken, arabada tahmini 500 LED kullanıldı.Aracın iç tasarımında yer alan koltuklar, klima, bilgi-eğlence sistemleri ve ötek i bütü n konfor ve güvenlik donanımları titiz bir şekilde uygulanmış. arabada içerideki havayı dengeleyen Air-Balance paketinin bir parçası şeklinde ‘aktif parfüm sıkma sistemi’ de bulunuyor. Yeni seride, 10 hoparlörlü standart ses sistemine alternatif olarak, son şeklinde teknoloji ses uzmanı Burmester ile birlik-te iki adet yüksek kaliteli ses sistemi geliştirildi. ޞirketin koltuk Araştırmacıları da, koltuk sırtlığında 14 ayrı şekilde kumanda edilen hava yastıkları ile benzersiz bir masaj işlevi ve bununnla birlikte entegre ısıtma işlevini geliştirdi. ޞoför paketi ile birlik-te sunulan üst düzey koltuğun (geriye yatan koltuk) ön yolcu koltuğundan maksimum yatma açısı 37 dereceden 43,5 dereceye çıkarıldı, bu da lüks sınıftaki en büyük yatma açısı anlamına geliyor.100 kmDE 4,4 LiTRE YAKIYORYeni Mercedes-Benz S serisinde dört deği-şik seçenek sunuluyor. Bunlar S 300 BlueTec Hybrid, S 350 BlueTec, S 400 Hybrid ve S 500. Yeni Mercedes-Benz S 300 BlueTec Hybrid modelinde 2143 cc 4 silindirli motor görev yapıyor. 0’dan 100 kmye 7.6 saniyede çıkan araba-yı n ortalama yakıt tüketimi ise 100 kmde 4,4 litre.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz