Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Piyasada Çeyrek Altın Yok
  • Ana Sayfa » Haber
  • 15 Ağustos 2013 - 10:23:19
Piyasada Çeyrek Altın Yok

Manisa ili Kuyumcular ve Sarraflar Derneği Başkanı Adnan Kaçire, çeyrek altının şimdi piyasada primli şeklinde satıldığını, 1 dolarlık banknot bulmanın da oldukça çok zor olduğunu belirt ti. Piyasada çeyrek altın ve 1 dolar bulmak neredeyse imkansız hale geldi. Manisa ili Kuyumcular ve Sarraflar Derneği Başkanı Adnan Kaçire, çeyrek altının şimdi piyasada primli şeklinde satıldığını, 1 […]

Piyasada-Ceyrek-Altin-Yok

Manisa ili Kuyumcular ve Sarraflar Derneği Başkanı Adnan Kaçire, çeyrek altının şimdi piyasada primli şeklinde satıldığını, 1 dolarlık banknot bulmanın da oldukça çok zor olduğunu belirt ti.
Piyasada çeyrek altın ve 1 dolar bulmak neredeyse imkansız hale geldi. Manisa ili Kuyumcular ve Sarraflar Derneği Başkanı Adnan Kaçire, çeyrek altının şimdi piyasada primli şeklinde satıldığını, 1 dolarlık banknot bulmanın da oldukça çok zor olduğunu belirt ti.
‘ÇEYREK TALEBiNi AZALTIN’
Piyasaya çeyrek altın yetiştirilemediğini ifade eden Kaçire, hediye için gram altın alınmasını tavsiye etti. Kaçire, “Darphane 2013 yılı yılında altın basma konusunda oldukça çok ağır kaldı, talebe yetişemiyor.[r]. Vatandaşın elindeki 130 liralık altın, daha fazla 140 ile 150 lira arasında el değiştiriyor. Müşterilerimizin çeyrek altın konusunda talebini hiçbir şekilde ve hiçbir şekilde azaltmasını istiyoruz” diye konuş-tu.
DÜĞÜNDE BAHޞiޞ 1 DOLAR
Düğünlerde bahşiş için tercih edilen 1 dolarlık banknotlara da talebinin fazla olduğuna dikkati çeken Kaçire, Manisa’daki döviz bürolarında 1 dolarlık banknot bulmanın güçlüğüne değindi. Kaçire, şöyle devam etti: “Bugün düğünde bahşiş şeklinde verilebilecek en küçük para 5 lira ama bugün 1 dolar tahmini 2 lira. Vatandaşımız bu yüzden düğünlerde bahşiş vermek maksadı ile 1 dolarlığı tercih ediyor. Serbest piyasada 1 doların tanesinin 2 lira, hatta üzerinde satıldığını duyuyoruz. Yaz mevsiminde 1 dolar bulmak oldukça çok zor.”

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz