Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Piston Aşağı İndi Ne Demek
  • Ana Sayfa » Haber
  • 5 Mart 2013 - 14:22:01
Piston Aşağı İndi Ne Demek

Arızayı yanlış anlayan yolcular ne yapacaklarını medi.Söğütlü-Adapazarı arası çalışan minibüste olan hadi se az zaman içerisinde sosyal paylaşım sitelerinde en oldukça çok izlenenler arasına girdi.Minibüs ışıklarda arızalanana kadar her şey oldukça çok normal. ޞoförün bir anlık irkilmesi, yakınındaki yolcuya bakması ve “piston aşağı indi” demesiyle olanlar oluyor.Cümleyi yanlış anlayan yolcular can havliyle minibüsten aşağıya iniyor. […]

Piston-Asagi-indi-Ne-DemekArızayı yanlış anlayan yolcular ne yapacaklarını medi.
Söğütlü-Adapazarı arası çalışan minibüste olan hadi se az zaman içerisinde sosyal paylaşım sitelerinde en oldukça çok izlenenler arasına girdi.Minibüs ışıklarda arızalanana kadar her şey oldukça çok normal. ޞoförün bir anlık irkilmesi, yakınındaki yolcuya bakması ve “piston aşağı indi” demesiyle olanlar oluyor.Cümleyi yanlış anlayan yolcular can havliyle minibüsten aşağıya iniyor.

ve değişik bir yorum daha:

şoförün çakallığıdır aslında bu olay tamamen. otobüsü boşaltıp yolda yine dolduracak işte, amacı belli. tamir sırasında kaybettiği tur zararını karşılama peşinde. milletin tipine filan bakmıştır o kesin zaten bilir yolcu profilini, ”ulan şimdi ben araba bozuldu da desem bu millet tamiri halledene kadar bekler başka otobüse binmez” diye düşündü böyle bir çakallık yaptı. zaten olay galiba taşrada geçiyor. bilenler bilir böyle taşrada şehir merkeziyle çevre ilçeler arasında çalışan, yarım saatte bir kalkan, otoyolda yardıran şehirlerarası-şehiriçi kırması otobüsler vardır, garanti öyle bir otobüs bu da. çakal şofer anladı tabi milletin bekleyeceğini araba patlayacakmış gibi yaptı milleti korkuttu. daha kimse biner mi o otobüse? binmez tabi. görüldüğü gibi olay tamamen duygusal. evet bir olayın iç yüzünü daha aydınlattık.

Piston aşağıya indi ne demek:

araba vitese geçmeyince marş dinamosunun tutuştuğunu düşünüp tırsıyor,ki o haberlerde çıkar arada otobüs kamyon alev aldı diye 10 numara yağ yüzündendir, hemen akü bağlantısını kesmek için arabadan fırlıyor. he izlerken güldüm mü, altıma bile sıçtım. ama o teyzelerin yanarak öldüğünü falan düşünmek kötü tabi.

[r]

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.5/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Piston Aşağı İndi Ne Demek, 9.5 out of 10 based on 2 ratings

Aranan Kelimeler:

  • piston asagi indi ne demek
  • piston asagi ne demek
  • piston asagıya indi ne demek
  • piston aşağı
  • piston asagi indi nedir
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz