Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

PFDKdan F.Bahçe Ve G.Saraya Ceza
  • Ana Sayfa » Haber
  • 16 Ağustos 2013 - 08:05:05
PFDKdan F.Bahçe Ve G.Saraya Ceza

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) Süper Kupa finalinde oynanan maçın arkasından Fenerbahçe Takımı ve Galatasaray Takımı’a ağır fatura kesti. Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) Süper Kupa finalinde oynanan maçın arkasından Fenerbahçe ve Galatasaray Takımı’a ağır fatura kesti. PFDK’nın bugünkü toplantısında almış olduğu kararlar şöyle: 1- Galatasaray Takımı A.Ş.’nin, 11.08.2013 yılı tarihi itibarı ile oynanan Galatasaray […]

PFDKdan-FBahce-Ve-GSaraya-Ceza Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) Süper Kupa finalinde oynanan maçın arkasından Fenerbahçe Takımı ve Galatasaray Takımı’a ağır fatura kesti.

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) Süper Kupa finalinde oynanan maçın arkasından Fenerbahçe ve Galatasaray Takımı’a ağır fatura kesti. PFDK’nın bugünkü toplantısında almış olduğu kararlar şöyle: 1- Galatasaray Takımı A.Ş.’nin, 11.08.2013 yılı tarihi itibarı ile oynanan Galatasaray Takımı A.Ş. – FENERBAHÇE A.Ş. Süper Kupa müsabakasında, taraftarlarının sebe [r] p olduğu saha olay ilerı nedeni ile takdiren 20.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada Galatasaray Takımı A.Ş.’nin, taraftarlarının sebe p olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeni ile takdiren 60.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada Galatasaray Takımı A.Ş.’nin, müsabaka sonrası flaş röportaja antrenör ve oyuncu katılımı sağlanmamasından dolayı talimatlara aykırılık nedeni ile takdiren 10.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada Galatasaray Takımı A.Ş.’nin, takım halinde sportmenliğe aykırı hareket nedeni ile 9.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Cezaların birleştirilmesi suretiyle Galatasaray Takımı A.Ş.’nin, toplam 99.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, 2- FENERBAHÇE A.Ş.’nin, 11.08.2013 yılı tarihi itibarı ile oynanan Galatasaray Takımı A.Ş. – FENERBAHÇE A.Ş Süper Kupa müsabakasında, taraftarlarının sebe p olduğu saha olay ilerı nedeni ile takdiren 30.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada FENERBAHÇE A.Ş.’nin, taraftarlarının sebe p olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeni ile takdiren 80.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Cezaların birleştirilmesi suretiyle FENERBAHÇE A.Ş.’nin, toplam 110.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, karar verilmiştir.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz