Peruk İçinde Kokain Sevkiyatı
Gönderen: admin Tarih: 18 Şub, 2013 At 02:34 PM | Kategorisi : Haber | 0 Yorum

Peruk-icinde-Kokain-Sevkiyatiİstanbul ili Narkotik Suçlar ile Mücadele ޞube Müdürlüğü ekipleri bir istihbarat çalışmasında Nijerya’dan gelen bir kadının uyuşturucu kuryeliği yaptığını saptad ı.
66 yaşındaki Nijerya uyruklu Jose O.’yu takibe alan polis, Nijeryalı kadını Fatih Laleli’deki bir otelde göz altına aldı.İstanbul ili Emniyet Müdürlüğü’ne getirilen kadının üst araması yapılırken, poli s ekibi kadının başında peruk olduğunu fark etti. evve l bir poli s ekibi memuru peruğu çıkarmak rica etti.
Reklam Alanı
faka t Jose O.’nun peruğu saçlarına iple tutturduğu belirlen di. Durumdan şüphelenen ekipler, ipleri makasla kesti. Jose O.’nun başından çıkarılan peruğun içerisinde, 6 paket halinde 1 kilo 40 gram kokain elde edildi.UYUޞTURUCUNUN BULUNMA ANLARI KAMERALARA DA YANSIDIPolisin, Jose O.’yu aradığı anlar poli s ekibi kamerasına da yansıdı. Görüntülerde, peruğun çıkarılması ve uyuşturucu bulunan uyuşturucu paketlerinin bulunması görülüyor.TUTUKLANARAK CEZAEViNE sevk edil diİstanbul ili Emniyet Müdürlüğü’ndeki işlemlerinin tamamlanan Jose O., Çağlayan’daki İstanbul ili Adliyesi’ne gönderil di. Mahkemece tutuklanan Nijeryalı kadın, Bakırköy Kadın ve Çocuk Tutukevi’ne sevk edil di.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>