Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Pembe Hummerına Tüp Taktıran Kadın Sürücü
  • Ana Sayfa » Haber
  • 8 Ocak 2013 - 11:37:30
Pembe Hummerına Tüp Taktıran Kadın Sürücü

Türk insanı sonunda bunu da yaptı. Jaguar ve Ferrari’nin ardından süper lüks 4×4 arazi aracı Hummer’a da LPG taktı. Emrah, Aysun Kayacı, Deniz Seki’nin de aralarında yer aldı ğı oldukça çok sayıda ünlü ismin de tüplü araç kullandığı iddia ediliyor. TRAFiKTEKi ARAÇLARIN YÜZDE 41’i LPG’Li Benzin fiyatlarının yüksekliği, sürücüleri farklı arayışlara itti. Hem lüks arabalara […]

Pembe-Hummerina-Tup-Taktiran-Kadin-Surucu

Türk insanı sonunda bunu da yaptı. Jaguar ve Ferrari’nin ardından süper lüks 4×4 arazi aracı Hummer’a da LPG taktı. Emrah, Aysun Kayacı, Deniz Seki’nin de aralarında yer aldı ğı oldukça çok sayıda ünlü ismin de tüplü araç kullandığı iddia ediliyor.
TRAFiKTEKi ARAÇLARIN YÜZDE 41’i LPG’Li
Benzin fiyatlarının yüksekliği, sürücüleri farklı arayışlara itti. Hem lüks arabalara binmek, hem de az benzin masrafı ödemek isteyenlerin imdanına LPG yetişti.[r]. Gazlı araç dünyasına, lüks araçlar da dahil oldu. Bunun örneği istanbul Kavacık’ta gün yüzüne çıktı. Türk insanı Ferrari ve Jaguar’dan sonra şimdi de güzelim Hummer’a LPG taktı. Türkiye’de ortalama 300-500 bin TL arasında alıcı bulan arazi aracını benzinlikte görenler ise gözlerine inanamadı. Çünkü, pembe renkli olan araç otogazlıydı.
DAHA EKONOMiK OLDUĞU iÇiN TÜP TAKTIRDI
Takvim gazetesinden Lütfi Albayrak’ın haberine göre, kadın sürücünün, Amerikan ordusunun en gözde aracı olan Hummer’a daha ekonomik olduğu için LPG taktığı bildiril di. 4×4 aracın otogaza dönüştürülmesi ise kınandı. insanların ortak yorumu, “Bu arabaya gaz taktırmak küfür gibi” oldu.
TARiHE GEÇEN TÜRKLER
Adana’da yaşayan Abdurrahman izol, Jaguar marka arabay ı ne yakıt tasarrufu için LPG taktırarak, arab a dünyasını şok etmişti. Yurt dışında yaşayan bir Türk ise Ferrari marka aracına tüp taktırmak istemişti. Bunu haber alan firma yetkilileri ise hemen harekete geçmiş ve söz konusu otomobil i “şirket prensiplerine temelden aykırı olduğu” gerekçesiyle sahibinden tekrar satın almıştı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz