Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Patron Acun Ona Sorun
  • Ana Sayfa » Haber
  • 16 Ağustos 2013 - 09:23:47
Patron Acun Ona Sorun

Bir kozmetik markasının yeni yüzü olan Hadise, bu işbirliğiyle alaka-lı bir basın toplantısı düzenledi. şarkıcı Hadise, toplantıda yeni sezonda sebe p “O Ses Türkiye” ekibinde olmadığı sorusuna da yanıt verdi: “Patron Acun, bunu bana değil ona sorun. Benim bu konu ile alaka-lı kendisine hiçbir sitemim yok.” O Ses Türkiye yarışmasının jürilerinden Hadise’nin Avon’un yeni yüzü […]

Patron-Acun-Ona-SorunBir kozmetik markasının yeni yüzü olan Hadise, bu işbirliğiyle alaka-lı bir basın toplantısı düzenledi.
şarkıcı Hadise, toplantıda yeni sezonda sebe p “O Ses Türkiye” ekibinde olmadığı sorusuna da yanıt verdi: “Patron Acun, bunu bana değil ona sorun. Benim bu konu ile alaka-lı kendisine hiçbir sitemim yok.”

O Ses Türkiye yarışmasının jürilerinden Hadise’nin Avon’un yeni yüzü olması Twitter’da hadi [r] se yarattı. Hadise’nin Avon’dan ne kadar para alacağı merak konusu olurken tepkilere de sebe p oldu. “HadiseAvonda HadiseYaratıyor” taginin 2 gündür Trend Topic listesinin içerisinde yer alması, Mısır’daki katliamdan dolayı tepkilere de sebe p oldu. hadi se hayranları tagı TT’de tutabilmek için 2 gündür attıkları twitler ile Mısır’da yaşanan olay ilera duyarsız kaldıkları yönünde eleştirilere hedef oldu. işte Hadise’nin alacağı para ile alaka-lı paylaşılan twitlerden bazıları:

– Hadise’nin parası züğürdün çenesini yorar. – hadi se Avon markasının yeni yüzü olarake 1 yıllık anlaşma için 2,5 milyon dolar alacak. 2 buçuk trilyon kadar. – Akıllara ziyan para; Avon Hadise’ye vermek için milletten almak zorunda. – Avon al, kullan, güzelleş, hemcinslerinle iyi rekabet et, daha çağdaş, daha modern, daha bakımlı, daha daha verimli. – hadi se Avon’un yeni yüzü. – Avon Hadise’nin yeni para kaynağı. – Millet, Avon’un destekçisi. tüm bunların sonunda demeli ki; Vatan sağolsun, her Türk Asker doğar, Vatan sana canım feda.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz