Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Para Hırsı Baba Tanımıyor
  • Ana Sayfa » Haber
  • 24 Ağustos 2013 - 12:12:03
Para Hırsı Baba Tanımıyor

Para hırsı baba tanımıyor…Ankara’da, psikolojik sorunları olduğu öğrenilen bir kişi, ev-vel babasının evini, daha sonra da ağabeyinin evini yakmaya çalıştı.Son şeklinde da babasına ait ticari taksiyi ateşe veren şahıs, karakola giderek teslim oldu. Psikolojik sorunları olan Mehmet Narlı (28), gece vakitlerinde mal paylaşımı sebebi ile ailesiyle tartıştı. Bir zaman sonra eline geçirdiği benzin bidonu ile […]

Para-Hirsi-Baba-TanimiyorPara hırsı baba tanımıyor…
Ankara’da, psikolojik sorunları olduğu öğrenilen bir kişi, ev-vel babasının evini, daha sonra da ağabeyinin evini yakmaya çalıştı.
Son şeklinde da babasına ait ticari taksiyi ateşe veren şahıs, karakola giderek teslim oldu.

Psikolojik sorunları olan Mehmet Narlı (28), gece vakitlerinde mal paylaşımı sebebi ile ailesiyle tartıştı. Bir zaman sonra eline geçirdiği benzin bidonu ile babası ismail Narlı (50)’ya ait Dikmen ilker Mahallesi 758. [r] Sokak’ta bulunan evin daire kapısını ateşe verdi. Komşularının yardımı ile yanan kapıyı söndüren baba Narlı, Dikmen poli s ekibi Karakolu’na gitti. Mehmet Narlı ise babasına ait 06 T 5380 plakalı ticari taksi ile hadi se yerinden ayrıldı. tahmini bir saat sonra Mehmet Narlı ağabeyinin Keçiören Esertepe Mahallesi 302. Sokak’ta bulunan evine geldi. Kapıyı defalarca çalan Narlı, evde kimseyi bulamayınca daire kapısını benzin dökerek yaktı. Komşuların yardımı ile yangın büyümeden söndürüldü.

Mehmet Narlı, daha sonra Dikmen poli s ekibi Merkezi önüne geldi. Babasına ait ticari taksi ile poli s ekibi merkezine gelen Narlı, yakınında getirdiği benzini arabaya döküp ateşe verdi. Bir anda yanmaya başlayan ticari taksiye ilk müdahaleyi karakolda bulunan nöbetçi poli s ekibi ekipleri yaptı. Mehmet Narlı daha sonra poli s ekibi merkezine girerek teslim oldu.

Polis ekipleri aracın LPG’li olması nedeni ile sokağı boşaltıp trafiğe kapattı. poli s ekibi ekipleri nin haber verdiği itfaiye ekipleri az zaman içerisinde hadi se yerine geldi. Ticari takside büyük maddi hasar oluştu. Ticari taksinin sahibi ismail Narlı ise aracının yanışını çaresiz gözler ile izledi. poli s ekibi olay ile alaka-lı araştırma başlattı. CiHAN

MK

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz