Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Pamuktan Mısır Açıklaması
  • Ana Sayfa » Haber
  • 22 Ağustos 2013 - 09:22:16
Pamuktan Mısır Açıklaması

Pamuktan Mısır açıklaması…Nobel ödüllü yazar Orhan Pamuk, Alman Süddeutsche Zeitung gazetesine Mısır’da yaşanan şiddet olay ilerı ile alaka-lı açıklamalarda tespit edil-di. Pamuk, Batı’yı değerlerine bağlı kalmamakla eleştirdi.Nobel Edebiyat Ödülü sahibi yazar Orhan Pamuk, Süddeutsche Zeitung’dan Thomas Steinfeld ile yaptığı söyleşide, Mısır’daki gelişmelere dairdüşüncelerini dile getirdi. Mısır konusunda Batı’nın tutumunu eleştiren Pamuk, “Batı’nın Arap Baharı’ndan sonra […]

Pamuktan-Misir-AciklamasiPamuktan Mısır açıklaması…
Nobel ödüllü yazar Orhan Pamuk, Alman Süddeutsche Zeitung gazetesine Mısır’da yaşanan şiddet olay ilerı ile alaka-lı açıklamalarda tespit edil-di. Pamuk, Batı’yı değerlerine bağlı kalmamakla eleştirdi.
Nobel Edebiyat Ödülü sahibi yazar Orhan Pamuk, Süddeutsche Zeitung’dan Thomas Steinfeld ile yaptığı söyleşide, Mısır’daki gelişmelere dairdüşüncelerini dile getirdi. Mısır konusunda Batı’nın tutumunu eleştiren Pamuk, “Batı’nın Arap Baharı’ndan sonra Arap ülkeleri üzerinde etkisi azalmış olabilir. faka t mühim olan bu değil. En azından ‘hayır’ denilebilirdi, yüksek [r] bir sesle ve açık bir şekilde ‘Hayır, bir askeri darbe siyasi ihtilaflarda kullanılabilir bir araç olmamalı’ denmeliydi. Batı’nın en ehemmiyetli siyasi kurumları darbeden iki gün sonra dahi Ordu ilinin iktidara el koymasının, bu türden bir müdahale olduğunu söyleyebilecek durumda değildi” dedi. Pamuk, Mısır ordusunun öldürmeye devam eder iken, sadece ABD ile AB ülkesi ülkelerin yönetimlerinin değil, Avrupa kamuoyunun da olanlarda hiçbir sorumluluğu yokmuş gibi davrandığı eleştirisinde tespit edil-di. yazar, “Ya demokrasi, düşünce özgürlüğü gibi Batılı değerler vardır ya da sürekli bir şekilde siyasi ve ekonomik hesaplara tabi kılındığı için bu değerler yoktur” şeklinde konuştu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz