Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

“Özgüvenimiz Her Zamankinden Daha Yüksek”
  • Ana Sayfa » Haber
  • 17 Ağustos 2013 - 09:02:28
“Özgüvenimiz Her Zamankinden Daha Yüksek”

Galatasaray Takımı Kulübü Başkanı Ünal Aysal, yeni sezon öncesinde bir mesaj yayımladı. Her takımın sahaya, son 2 yılın şampiyonunu yenmek için çıkacağını ifade eden Aysal, buna rağmen özgüvenlerinin süreklikinden daha yüksek olduğunu vurguladı. Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, “Türkiye’de her takımın son 2 yılın tartışmasız şampiyonunu yenmek için sahaya çıkacağı açık. Avrupa’da ise Türk futbolundaki […]

Ozguvenimiz-Her-Zamankinden-Daha-Yuksek Galatasaray Takımı Kulübü Başkanı Ünal Aysal, yeni sezon öncesinde bir mesaj yayımladı. Her takımın sahaya, son 2 yılın şampiyonunu yenmek için çıkacağını ifade eden Aysal, buna rağmen özgüvenlerinin süreklikinden daha yüksek olduğunu vurguladı.

Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, “Türkiye’de her takımın son 2 yılın tartışmasız şampiyonunu yenmek için sahaya çıkacağı açık. Avrupa’da ise Türk futbolundaki bir dirilişin temsilcisi şeklinde görüldüğümüzü biliyoruz. Özgüvenimiz süreklikinden daha yüksek” diye konuş-tu.Aysal, kulübün internet sitesinde yer alan yeni sezon mesajında, 22 Haziran’da yapılan olağanüstü [r] genel kurulda yenilenen yönetimlerine desteklerinden dolayı üyelere şükranlarını sundu.Başarılı bir sezonu geride bıraktıklarını anlatan Ünal Aysal, “Mücadele ettiğimiz 3 ulusal kulvardan 2 kupayı müzemize kazandırmanın yakınında asıl hedefimiz olan Avrupa’da Galatasaray Takımı’ın gücünü ve iddiasını sene-ler sonra yenide n dan gösterme fırsatını yakaladık. Vizyon, emek ve Galatasaray Takımılılık ruhunun birlik te olunca nelere kadir olduğunun küçük ama anlamlı bir örneğiydi bu. Şimdi daha zor bir sezon bizi bekliyor. Türkiye’de her takımın son 2 yılın tartışmasız şampiyonunu yenmek için sahaya çıkacağı açık. Avrupa’da ise Türk futbolundaki bir dirilişin temsilcisi şeklinde görüldüğümüzü biliyoruz. Ama özgüvenimiz süreklikinden daha yüksek” ifadelerini kullandı.Aysal, sarı-kırmızılı taraftarların verdikleri destekle başarılarında önemli rol oynadığını vurgulayarak, “En kötü günümüzde dahi bize verdiği destekle başarımızda büyük bir rol oynayan taraftarımız sergilediği duruşla dünyaya örnek oldu. Bir takımı tutmanın, onu başarıya ulaştırmanın ve yüceltmenin eşsiz bir örneğini sergilediler. Gücümüze güç kattıklarının bilinciyle en küçüğünden en büyüğüne hepsine minnettarız. Galatasaray Takımı şeklinde hedeflerimizi büyüttüğümüz yeni dönemde tüm takımlarımıza sakatsız, cezasız, sevgi ve dostluk dolu bir futbol sezonu dilerim” şeklinde mesaj verdi.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz