Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Online Alışveriş Sahurda İkiye Katlandı
Online Alışveriş Sahurda İkiye Katlandı

Online alışveriş sahurda ikiye katlandı…Sabancı Topluluğu’nun online alışveriş platformu kliksa.com, Ramazan boyunca internet üzerinden en oldukça çok tercih edilen ürünleri açıkladı. Kliksa.com verilerine göre, online alışveriş, Ramazan döneminde sahuru da içeren 02:00-05:00 saatleri arasında 2 kat artış gösterdi. Türkiye genelinde Ramazan’da gün boyunca en oldukça çok akıllı telefon, bebek bezi, [r] oto lastiği, parfüm ve […]

Online-Alisveris-Sahurda-ikiye-KatlandiOnline alışveriş sahurda ikiye katlandı…

Sabancı Topluluğu’nun online alışveriş platformu kliksa.com, Ramazan boyunca internet üzerinden en oldukça çok tercih edilen ürünleri açıkladı. Kliksa.com verilerine göre, online alışveriş, Ramazan döneminde sahuru da içeren 02:00-05:00 saatleri arasında 2 kat artış gösterdi. Türkiye genelinde Ramazan’da gün boyunca en oldukça çok akıllı telefon, bebek bezi, [r] oto lastiği, parfüm ve elektrikli süpürge satın alındı. Bilgisayar, telefon, anne bebek ve oyuncak, elektrikli ev aletleri ve beyaz eşya kategorileri ise yoğun rağbet gördü. En oldukça çok online ürün satın alınan iller sırası ile istanbul, Ankara, izmir, Bursa ili ve Kocaeli’nin arkasından Konya, Adana, Antalya, Mersin, Balıkesir, Manisa, Muğla, Hatay ili ve Gaziantep ili oldu. Safkan: “Online alışveriş 2 kat artış gösterdi”Konu ile alaka-lı bilgi veren kliksa.com Genel Müdürü Nevgül Bilsel Safkan, “Ramazan boyunca iftarın etkisiyle 20:00’den sonra ziyaretçi sayısında ve alınan ürün adedinde doğal şeklinde düşüş gözlemlendi. faka t 02:00-05:00 saatleri arasında online alışveriş 2 kat arttı. Alınan ürün miktarı açısından, istanbul, Ankara, izmir, Bursa ili ve Kocaeli ili illerinin, tutar anlamında ise istanbul, Ankara, izmir’in yakınında Adana ili ve Bursa’nın önplanaçıktığına şahit olduk. Ortalama ürün fiyatı baz alındığında ise, 3 büyük şehrin sıralamada geride kaldığını, Aksaray, Adana, Bingöl, Batman ili ve Kars’ın bu illerin önünde bulundu ğunı gördük.” diye konuş-tu.

Ramazan’da kadın milletinin tercihi bebek bezi, erkek milletinin ise akıllı telefon olduRamazan ayında kadın milleti en oldukça çok bebek bezi, akıllı telefon, elektrikli süpürge, parfüm ve tablet bilgisayar satın aldı. kadın milletinin en oldukça çok alışveriş yaptığı iller sırası ile istanbul, Ankara, izmir, Kocaeli, Bursa, Antalya, Adana, Balıkesir, Manisa ili ve Mersin ili oldu. erkek milletinin rağbet ettiği ürünler; akıllı telefon, USB bellek, oto lastiği, parfüm ve TVolarak sıralandı. erkek milletinin en oldukça çok alışveriş yaptığı iller ise sırası ile istanbul, Ankara, izmir, Bursa, Kocaeli, Konya, Mersin, Adana, Balıkesir, Antalya ili ve Muğla ili oldu.
Haberin Alındığı Kaynak»medyatava.com

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz