One Direction İstanbul Konseri Ne Zaman

14 Şub 2013 Per 16:54
Bu haber 5.014 kez okundu
ArtıYazı BüyüklüğüEksi

One Direction istanbul Konseri Ne Zaman One Direction İstanbul Konseri Ne ZamanDünya çapında büyük bir hayran kitlesine sahip olan grup 2013 konser programını açıkladı. Ancak tarih ve yerlerde oynamalar yaparak 29 Ağustosu İstanbul konseri olarak haber veren birçok adresin aksine yurtdışındaki güvenilir kaynakalara bakıldığında, o tarihlerde maalesef ki grup için bir İstanbul konseri programı görünmüyor. Gerçek tarih ve bilet fiyatları için buyrun:

Wed 20 Feb 2013 19:15 The O2 arena, London
The Brit Awards 2013
£160.00
Sat 23 Feb 2013 12:30 The O2 arena, London
One Direction – Matinee
£55.00
Sat 23 Feb 2013 18:30 The O2 arena, London
One Direction
£59.90
Sun 24 Feb 2013 12:00 The O2 arena, London
One Direction – Matinee
£49.23
Sun 24 Feb 2013 18:30 The O2 arena, London
One Direction
£59.72
Tue 26 Feb 2013 18:30 SECC, Glasgow
One Direction
£140.00
Wed 27 Feb 2013 18:30 SECC, Glasgow
One Direction
£62.50
Fri 01 Mar 2013 18:00 Motorpoint Arena Cardiff, Cardiff
One Direction
£80.00
Sat 02 Mar 2013 12:30 Motorpoint Arena Cardiff, Cardiff
One Direction – Matinee
£84.82
Sat 02 Mar 2013 18:00 Motorpoint Arena Cardiff, Cardiff
One Direction
£100.00
Sun 03 Mar 2013 12:30 Motorpoint Arena Cardiff, Cardiff
One Direction – Matinee
£59.09
Thu 07 Mar 2013 19:30 Odyssey, Belfast
One Direction
£102.26
Fri 08 Mar 2013 19:30 Odyssey, Belfast
One Direction
£100.00
Sun 10 Mar 2013 19:30 Odyssey, Belfast
One Direction
£86.54
Mon 11 Mar 2013 19:30 Odyssey, Belfast
One Direction
£125.00
Fri 15 Mar 2013 19:30 Manchester Arena, Manchester
One Direction
£46.00
Sat 16 Mar 2013 14:30 Manchester Arena, Manchester
One Direction
£43.00
Sat 16 Mar 2013 19:30 Manchester Arena, Manchester
One Direction
£65.00
Sun 17 Mar 2013 18:00 Echo Arena, Liverpool
One Direction
£125.00
Tue 19 Mar 2013 18:00 Motorpoint Arena Sheffield, Sheffield
One Direction
£72.00
Wed 20 Mar 2013 18:30 Capital FM Arena, Nottingham
One Direction
£111.36
Fri 22 Mar 2013 18:00 LG Arena, Birmingham
One Direction
£110.00
Sat 23 Mar 2013 12:30 LG Arena, Birmingham
One Direction – Matinee
£88.64
Sat 23 Mar 2013 18:00 LG Arena, Birmingham
One Direction
£80.00
Sun 31 Mar 2013 18:00 Echo Arena, Liverpool
One Direction
£114.00
Mon 01 Apr 2013 18:30 The O2 arena, London
One Direction
£84.99
Tue 02 Apr 2013 12:30 The O2 arena, London
One Direction – Matinee
£80.00
Tue 02 Apr 2013 18:30 The O2 arena, London
One Direction
£81.00
Thu 04 Apr 2013 18:30 The O2 arena, London
One Direction
£75.00
Fri 05 Apr 2013 18:30 The O2 arena, London
One Direction
£79.55
Mon 08 Apr 2013 19:30 Metro Radio Arena, Newcastle upon Tyne
One Direction
£95.39
Tue 09 Apr 2013 19:30 Metro Radio Arena, Newcastle upon Tyne
One Direction
£62.50
Wed 10 Apr 2013 19:30 Metro Radio Arena, Newcastle upon Tyne
One Direction
£45.00
Fri 12 Apr 2013 18:30 SECC, Glasgow
One Direction
£167.00
Sat 13 Apr 2013 18:00 Motorpoint Arena Sheffield, Sheffield
One Direction
£85.00
Sun 14 Apr 2013 12:30 Motorpoint Arena Sheffield, Sheffield
One Direction
£62.00
Tue 16 Apr 2013 18:30 Capital FM Arena, Nottingham
One Direction
£113.64
Wed 17 Apr 2013 18:00 LG Arena, Birmingham
One Direction
£109.99
Fri 19 Apr 2013 19:30 Manchester Arena, Manchester
One Direction
£79.19

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.1/10 (12 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 2 votes)
One Direction İstanbul Konseri Ne Zaman, 8.1 out of 10 based on 12 ratings

Aranan Kelimeler:

  • one direction istanbul konseri ne zaman
  • one dırectıon istanbul konseri
  • one direction türkiye konseri ne zaman
  • one direction konseri ne zaman
  • one direction konseri ne zaman istanbul





Benzer Haberler

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü ünlü kaymakamla ilgili flaş detaylar… Gaziantep...

Yorum 
0
Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı çocukların borazan ve tenekeli kuş nöbeti… ޞırnak’ın...

Yorum 
0
Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan çağrısı… İstanbul...

Yorum 
0
Medipol Başakşehir İlk Peşinde

Medipol Başakşehir ilk peşinde… İstanbul ili –...

Yorum 
0
AKP İlçe Başkanı Partimin Önüne Biri Fındık Dökmüş Gelin Bu Adamı Temizleyin

AKP İlçe Başkanı Partimin önüne biri fındık dökmüş gelin...

Yorum 
0
Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol kenarında ağaca asılı gelinlik şaşırttı… Keşan-...

Yorum 
0
Emniyetten Çok Önemli Pasaport Uyarısı

Emniyetten çok önemli pasaport uyarısı… Yurtdışına...

Yorum 
0
Çocuğa Cinsel İstismara 19 Yıl Hapis

Çocuğa cinsel istismara 19 yıl hapis… Kayseri ili 3. Ağır...

Yorum 
0
HDP Alanya İlçe Eşbaşkanı Gözaltına Alındı

HDP Alanya İlçe Eşbaşkanı gözaltına alındı… HDP...

Yorum 
0

Yorumlar

İsim: E-posta: Web:Yorumunuz:


Online Alışveriş Sahurda İkiye Katlandı

Online Alışveriş Sahurda İki...

Online alışveriş sahurda ikiye katlandı…Sabancı Topluluğu’nun online alışveriş platformu kliksa.com, Ramazan boyunca internet üzerinden...

Yasak Aşk Sitesi Hacklendi

Yasak Aşk Sitesi Hacklendi

Yasak aşk sitesi hacklendi…Evli kişilere çöpçatanlık hizmeti veren Ashley Madison internet sitesi, bilgisayar korsanları tarafından hack’lendi...

HDPli Adayın Eşi Ve Oğlu Suruçta Hayatını Kaybetti

HDPli Adayın Eşi Ve Oğlu Sur...

HDPli adayın eşi ve oğlu Suruçta hayatını kaybetti…Suruç ilçesi’nde bugün öğle vakitlerinde olan patlamanın acısı Bursa’ya...

İşini Beğenmeyen Yandı Hükümet Azaltacak

İşini Beğenmeyen Yandı Hüküm...

İŞKUR tarafından 3 kez iş önerildiği halde kabul etmeyenin sosyal yardımları kademeli şeklinde azaltılacak Hükümet tasarruf önlemleri çerçevesinde...

POPÜLER HABERLER

Nil Erkoçlar Pişman Oldu Mu

Nil Erkoçlar Pişman Oldu Mu

Tolga Karel, Rüzgar Erkoçlar’ın çocuk pişmanlığı yaşadığını...

Saat Tabirleri Şu Saatte Seni Düşünüyor

Saat Tabirleri Şu Saatte Seni Düşün...

Çift Saatlerin Anlamları; 01:01 > Seni Seviyor 02:02 > Senden Hoşlanıyor...

İnternette Kendi Seks Görüntüsünü İzleyen Adam

İnternette Kendi Seks Görüntüsünü İ...

Trabzon da 44 yaşındaki O.F.S. bir kadın ile seks ilişkisinin görüntüsünü...

Nil Erkoçların Penisi Kaç Cm

Nil Erkoçların Penisi Kaç Cm

Nil Erkoçlar\’ın cinsiyet değiştirip erkek olmasından sonra herkesin...

Daum İmzaladı

Daum İmzaladı

Bursaspor Takımı’un yeni Teknik Direktörü Christoph Daum, kendisini...

Nil Erkoçların Erkek Olma Nedeni

Nil Erkoçların Erkek Olma Nedeni

Oyunculuğa 10 yaşında reklam filmleri ile başlayan ve sonrasında birçok...