Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

One Direction Beyaz Perdede
  • Ana Sayfa » Haber
  • 17 Ağustos 2013 - 08:57:15
One Direction Beyaz Perdede

Dünya çapında süper starlar Niall Horan, Zayn Malik, Liam Payne, Harry Styles ve Louis Tomlinson sizler için beyaz perdeye adım attıkları büyük yapım “ONE DIRECTION: THIS IS US”ı sunuyor.Bir konser kaydı ve turne belgeselinden oldukça çok daha fazlası olan bu TV film, dünyanın en büyük müzik grubunu yakından ve şahsen tanıma olanağı sağlıyor. Grup üyelerinin […]

One-Direction-Beyaz-PerdedeDünya çapında süper starlar Niall Horan, Zayn Malik, Liam Payne, Harry Styles ve Louis Tomlinson sizler için beyaz perdeye adım attıkları büyük yapım “ONE DIRECTION: THIS IS US”ı sunuyor.
Bir konser kaydı ve turne belgeselinden oldukça çok daha fazlası olan bu TV film, dünyanın en büyük müzik grubunu yakından ve şahsen tanıma olanağı sağlıyor. Grup üyelerinin Meksika’dan Japonya’ya, Londra’nın O2 arenasından daha pek oldukça çok yere uzanan dünya turnesi esnasında çekilmiş olan “ONE DIRECTION: THIS [r] IS US”, yüksek oktanlı performans kayıtlarını samimi röportajlar ve kamera arkası görüntüler ile birleştirerek, One Direction olmanın gerektirdiği yetenek, oldukça çok çalışma ve zorluklara eşsiz bir bakış açısı sunuyor. TV film mütevazı hayatlardan çıkıp, benzeri görülmemiş bir yükselişle şöhrete kavuşan ve hayranlarının desteğiyle One Direction şeklinde dünyayı fethederek bir fenomene dönüşen müzik grubunun etkileyici öyküsünü anlatıyor.TriStar Pictures Warrior Poets / Fulwell 73 işbirliğiyle bir Syco Entertainment / Modest! yapımı olan “ONE DIRECTION: THIS IS US”ı sunar. Morgan Spurlock’ın yönettiği TV filmin yapımcılığını Simon Cowell, Adam Milano, Morgan Spurlock ve Ben Winston; yönetici yapımcılığını ise Richard Griffiths, Harry Magee, Will Bloomfield, Doug Merrifield, Jeremy Chilnick ve Matthew Galkin gerçekleştirdi. “ONE DIRECTION: THIS IS US”ın görüntü yönetimi Tom Krueger’ın, kurgusu Pierre Takal’ın, orijinal müziği ise Simon Franglen’ın imzasını taşıyor….

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz