Ömer Çelik Şehit Evinde Ağlama Görüntüleri
Gönderen: admin Tarih: 12 Oca, 2013 At 07:51 PM | Kategorisi : Haber, Siyaset | 0 Yorum

Omer-Celik-Sehit-Evinde-Aglama-Goruntuleri

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik, Hakkari’nin Çukurca ilçesi’nde karakola saldırı hazırlığındaki teröristlere yönelik operasyonda şehit düşen Adanalı Jandarma Uzman Çavuş Mehmet Doğan için kurulan taziye çadırını ziyareti sırasında gözyaşlarını tutamadı. Çelik, taziye çadırındayken Başbakan Recep Tayyip Erdoğan da telefonla arayarak şehidin babası Ali Doğan’a başsağlığı diledi.
“ޞEHiTLER OLMASAYDI BU VATAN OLMAZDI”
ޞehidin baba evinin yer aldı ğı Sarıçam ilçesi’ndeki TOKi Evleri 588 Sokak’ta kurulan taziye çadırına akşam vakitlerinde gitmiş olan Ömer Çelik’e, Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, Emniyet Müdürü Ahmet Zeki Gürkan ve Sarıçam Belediye Başkanı Ahmet Zenbilci eşlik etti. Taziye çadırında şehidin babası Ali Doğan tarafından karşılanan Çelik, eğilerek şehit babasının elini öptü. ޞehit yakınlarına başsağlığı dileyen Ömer Çelik, şunları söyledi:

“Başbakanımız ile birlikt e Gabon, Nijer ve Senegal seyahatindeyken bu acı haberi aldık.
Reklam Alanı
. Mekanı cennet olsun. Bizler bu memlekette ayakta kalabiliyorsak, her birimiz vazifemizi yapabiliyorsak, bu memlekette huzur varsa, çocuklarımız okullarına gidebiliyorsa işte bu şehitlerimiz sayesindedir. Eğer bu şehitler fedakarlıklarda bulunmasaydı, burası bir vatan olmayacaktı. Biz de bir millet olmayacaktık. Millet olmamızı ve buranın vatan olmasını onlara borçluyuz.”
GÖZYAޞLARINI TUTAMADI
ޞehitliğin büyük bir mertebe olduğunu söyleyen Ömer Çelik, bu sırada ağlamaya başladı ve “Ama asıl biricik evlatlarını kaybeden amcamızın metaneti, biz kendisine dua etmeden kendisi daha girer girmez dua ediyor. Amcaları burada, kardeşleri burada. Allah rahmet eylesin” diyerek konuşmasını bitirdi.

Ömer Çelik ağladıktan sonra taziye çadırındaki gazeteciler, dışarıya çıkartıldı. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın da şehidin babası Ali Doğan’ı, Ömer Çelik’in cep telefonunda arayarak başsağlığı dilediği bildiril di.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>