Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Ölümünde Flaş Gelişme
  • Ana Sayfa » Haber
  • 19 Ağustos 2013 - 08:50:03
Ölümünde Flaş Gelişme

Ölümünde flaş gelişme…ingiltere polisi eni bulgular olduğunu açıkladıingiltere Metropolitan Polisi (Londra emniyeti), 1997’de Paris’te yaşamını kaybeden Prenses Diana ve Dodi El Fayed’in ölümüne dairortaya çıkan yeni bulguları araştırdığını duyurdu. ingiltere poli s ekibi Teşkilatı Scotland Yard, yeni bilgilerin ‘detaylı incelendiğini’ ve ‘geçerliliği ile doğruluk derecesinin’ değerlendirmeye alındığını söyled i. Polis Teşkilatı, [r] bu değerlendirmenin 1997’de […]

Olumunde-Flas-GelismeÖlümünde flaş gelişme…
ingiltere polisi eni bulgular olduğunu açıkladı
ingiltere Metropolitan Polisi (Londra emniyeti), 1997’de Paris’te yaşamını kaybeden Prenses Diana ve Dodi El Fayed’in ölümüne dairortaya çıkan yeni bulguları araştırdığını duyurdu.

ingiltere poli s ekibi Teşkilatı Scotland Yard, yeni bilgilerin ‘detaylı incelendiğini’ ve ‘geçerliliği ile doğruluk derecesinin’ değerlendirmeye alındığını söyled i.

Polis Teşkilatı, [r] bu değerlendirmenin 1997’de Paris’te trafik kazasında ölen çiftin ölümlerinin ‘tekrar soruşturulduğu anlamına gelmediğini’ ekledi.

Prenses Diana ve Dodi el Fayed’in ölümlerine dair2008 yılında yürütülen bir araştırma, ölüm nedeni nin büyük oranda şoförün ‘dikkatsizliğinden ve ihmalinden’ kaynakladığını ortaya koymuştu.

Metropolitan Polisi, yeni bulguların Özel Suç ve Operasyonlar görevlileri tarafından araştırılacağını söyled i.

Açıklamada, ölümlerin Londra’da Kraliyet Mahkemesi tarafından soruşturulup incelendiği de ifade edildi.

ingiltere’de Pazar günü yayımlanan gazeteler, polisekiplerinin eline geçen istihbaratın bir Ordu ili mensubu tarafından sızdırıldığını ve Ordu ilinin da ölümlerde parmağının olduğunu önplanasürüyor.

Metropolitan poli s ekibi sözcüsü, değerlendirmeye aldıkları istihbaratın kaynağı hakkında konuşmayacaklarını belirt ti.

Kraliyet ailesi sözcüsü de, olay ile alaka-lı Prenses Diana’nın oğulları Prens William ve Prens Harry’den herhangi bir izah gelmeyeceğini söyled i.

‘Soruşturma sonucunu görmek ilginç olacak’

El Fayed’in sözcüsü de bir yorum yapmayacağını ama ‘sonucu görmenin ilginç olacağını’ belirt ti. Sözcü, yeni istihbaratın dikkatle inceleneceği konusunda polise güveninin tam olduğunu ekledi.

ingiltere poli s ekibi Teşkilatı Scotland Yard, yeni araştırmanın, Prenses Diana ve erkek arkadaşı El Fayed’in cinayete kurban gittiklerine dairiddiaların incelendiği Paget Operasyonu adlı araştırma kapsamında yürütülmediğini ifade etti.

Çiftin cinayete kurban gittiği iddiaları Dodi el Fayed’in babası ve Harrods mağazalarının eski sahibi Muhammed el Fayed tarafından ortaya atılmıştı.

Paget Operasyonu, 2006 yılının Aralık ayında yayımlanan raporunda cinayet iddialarına dairhiçbir kanıt bulunmadığını belirtip ölümle alaka-lı komplo teorilerini çürütmüştü.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz