Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Olimpiyatlar İstanbula Verilmezse Sorumlusu
  • Ana Sayfa » Haber
  • 19 Ağustos 2013 - 12:32:10
Olimpiyatlar İstanbula Verilmezse Sorumlusu

Bakan Egemen Bağış, Sancaktepe Belediyesi tarafından tertiplenen 20. Geleneksel Sancaktepe Yağlı Güreşleri etkinliğine katıldı. 20. Geleneksel Sancaktepe Yağlı Güreşleri’ne katılan Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, İstanbul’un olimpiyat adaylığı negatif sonuçlanırsa bunun Gezi Parkı eylemcileri yüzünden olacağını söyledi.Sancaktepe Belediyesi tarafından Samandıra Şölen Alanı’nda düzenlenen “20. Geleneksel Sancaktepe Yağlı Güreşleri”ne katılan Bağış, burada yaptığı konuşmada, […]

Olimpiyatlar-istanbula-Verilmezse-Sorumlusu Bakan Egemen Bağış, Sancaktepe Belediyesi tarafından tertiplenen 20. Geleneksel Sancaktepe Yağlı Güreşleri etkinliğine katıldı.
20. Geleneksel Sancaktepe Yağlı Güreşleri’ne katılan Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, İstanbul’un olimpiyat adaylığı negatif sonuçlanırsa bunun Gezi Parkı eylemcileri yüzünden olacağını söyledi.Sancaktepe Belediyesi tarafından Samandıra Şölen Alanı’nda düzenlenen “20. Geleneksel Sancaktepe Yağlı Güreşleri”ne katılan Bağış, burada yaptığı konuşmada, etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür [r] etti. Etkinlikte er meydanında güreşçilerin mücadele ettiğini ifade eden Bağış, kendilerinin de halkdan aldıkları destekle politikain er meydanında ter döktüklerini söyledi. Türkiye’nin her geçen gün daha iyi noktalara gittiğini anımsatan Bağış, “Eskiden politika er meydanında yürekli, cesur fazla politikaçi görme imkanımız yoktu ama AKP kurulduğundan beri Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğindeki cesur politikaçilerle, Türkiye daima ileri gidiyor. Türkiye gelişiyor, büyüyor. Biz, buradaki pehlivanlarımız gibi doping kullanmadan politika yapıyoruz. Halktan ve haktan aldığımız güçle çıktığımız bu yolda, Türkiye’yi aydınlık yarınlara taşıyoruz” diye konuş-tu.Bağış, İstanbul’un dünyanın en büyük ve sayılı şehirlerinden biri olduğunu vurgulayarak, şöyle devam etti: “İstanbul ili gibi büyük ve önemli bir şehirde yaşıyoruz. İstanbul ili bütün sıfatlara layık. Tek eksikliği olan olimpiyat sıfatını da Allahın izniyle gelecek eylül ayında verilecek karardan sonra alacak. İstanbul’un bugüne kadar olimpiyatlara maliklik yapmaması İstanbul’un değil, olimpiyatların eksikliği. Eğer İstanbul ili bu kararı alırsa, çoğunluğu Müslüman olan bir yerde ilk defa olimpiyatlar olacak.”Bazı şahısla-rın İstanbul’a olimpiyatların verilmesini istemediğini anlatan Bağış, “Bakın, Gezi Parkı’nda eylem yapanlar, iki defa İstanbul’un adaylığını düşürmek için başvuru yaptılar ama başaramadılar. Eğer vermezlerse bu onların yüzünden olacak. Allahın izniyle İstanbul ili hak ettiği kararı alacak. Çünkü İstanbul’un arkasında sizlerin duası var” diye konuş-tu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz