Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Öcalan İçin Görüşecek Kişileri Kim Seçti
Öcalan İçin Görüşecek Kişileri Kim Seçti

Geçtiğimiz ay gerçekleştirilen imralı görüşmelerinin ikincisi için BDP bu isimleri saptad ı.Çok tartışılan imralı görüşmelerinin ikincisi için kimlerin gideceği merak konusuydu. BDP imralı’da Abdullah Öcalan ile görüşmeye katılmasını rica ettikleri isimleri liste halinde Adalet Bakanlığı’na diye konuş tu.Ancak Başbakan Erdoğan’ın Ahmet Türk’ün ilk görüşmelerden sonraki izahatlarından dolayı katılmasına sıcak bakmadığı biliniyor.3 iSiM BiR YEDEKTerörü bitirme […]

Ocalan-icin-Gorusecek-Kisileri-Kim-SectiGeçtiğimiz ay gerçekleştirilen imralı görüşmelerinin ikincisi için BDP bu isimleri saptad ı.
Çok tartışılan imralı görüşmelerinin ikincisi için kimlerin gideceği merak konusuydu. BDP imralı’da Abdullah Öcalan ile görüşmeye katılmasını rica ettikleri isimleri liste halinde Adalet Bakanlığı’na diye konuş tu.Ancak Başbakan Erdoğan’ın Ahmet Türk’ün ilk görüşmelerden sonraki izahatlarından dolayı katılmasına sıcak bakmadığı biliniyor.3 iSiM BiR YEDEKTerörü bitirme amaçlı imralı [r] görüşmelerinin ikincisi için BDP, Ahmet Türk, Selahattin Demirtaş ve Pervin Buldan’ın adını Adalet Bakanlığı’na diye konuş tu. idris Baluken’i de yedek gösterdi.iMRALI HEYETi iSiMLERi ADALET BAKANLIĞI’NDAStar’dan Hamza Erdoğan’ın haberine göre PKK’ya silah bıraktırma hedefiyle başlatılan imralı görüşmelerinin ikinci aşamasında son viraja girildi. BDP’nin imralı’ya gitmesini rica ettiği heyet listesini revize eder iken, daha evve l isimleri gündeme gelen Gültan Kışanak ile Aysel Tuğluk’un yerine Pervin Buldan ve idris Baluken’in isimlerini saptad ı.Adaya üç kişilik liste istenince Baluken yedeğe alındı. isimlere vize konusunda nihai kararı Başbakan Tayyip Erdoğan’ın vermesi bekleniyor. BDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş ile DTK Başkanı Ahmet Türk isimleri listedeki yerini korudu.BDP, Adalet Bakanlığı’ndan Türk ve Buldan konusunda onay bekliyor.BU HAFTA GERÇEKLEޞMESi BEKLENiYORDemirtaş imralı’ya gidiş için Adalet Bakanlığı’ndan haber beklediklerini, bunun birtakım gün içerisinde olabileceğini belirt ti. Demirtaş, “Desteklediğimiz için milletvekillerimizin gidişini sağladık. ikinci bir heyetin gidişinin de bu hafta gerçekleşeceğini düşünüyoruz. Adaya gidişin mümkün olduğu konusunda haber bekliyoruz. Haber gelir gelmez yapacağız. Ben bugün veya önümüzdeki iki üç gün içerisinde olacağını tahmin ediyorum” diye konuş tu.Demirtaş, “Bunun dışındaki hiçbir spekülatif yaklaşıma partimizi, eş başkanlarımızı yıpratma girişimlerine kulak asmamak lazım. Heyet netleşirse partimiz zaten açıklamayı yapacak, kamuoyunu ve halkımızı bilgilendirecektir” diye konuş tu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz