Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Oboabona İmzayı Attı
  • Ana Sayfa » Haber
  • 22 Ağustos 2013 - 09:03:31
Oboabona İmzayı Attı

Oboabona imzayı attı…Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor, Nijerye Premiar Lig ekiplerinden Sunshine Stars futbolcusu Godfrey Oboabona itama ile 4 yıllık sözleşme imzaladı.Mehmet Cengiz Tesisleri’nde tertiplenen imza töreninde konuşan Çaykur Rizespor Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Baltacı, teknik direktör Rıza Çalımbay’ın isteği doğrultusunda yapılan bir transfer olduğunu ifade ederek, “Çok ehemmiyetli bir isim. Nijerya milli […]

Oboabona-imzayi-AttiOboabona imzayı attı…
Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor, Nijerye Premiar Lig ekiplerinden Sunshine Stars futbolcusu Godfrey Oboabona itama ile 4 yıllık sözleşme imzaladı.
Mehmet Cengiz Tesisleri’nde tertiplenen imza töreninde konuşan Çaykur Rizespor Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Baltacı, teknik direktör Rıza Çalımbay’ın isteği doğrultusunda yapılan bir transfer olduğunu ifade ederek, “Çok ehemmiyetli bir isim. Nijerya milli takımı tecrübesi var. Uzun zaman katkı sağlayacağına inanıyoruz. Her iki taraf için hayırlı olsun” [r] diye konuş-tu.Baltacı, transfer süresi içerisinde yeni oyuncu arayışlarının devam edeceğini ifade etti. Godfrey Oboabona ise Çaykur Rizespor’a transfer olmasının kendisini mutlu ettiğini, ehemmiyetli hedefleri olan bir takıma geldiğini vurgulayarak, “Turnuva maçlarından sonra oldukça çok teklif aldım ama Çaykur Rizespor teklif yapınca daha pozitif baktım. Bu transfer olmadan once Uche Kalu ile görüşüyordum. Transfer teklifi de alınca hiç tereddüt etmeden kabul ettim. Türkiye ligi ile alaka-lı pek çok oyuncudan bilgi aldım. Kariyerim açsısından Türkiye’yi tercih ettim.”Eline geçen fırsatları oldukça çok çalışarak değerlendirmeyi hedeflediğini vurgulayan Oboabona, uyum proble-mi yaşamayacağını, ilk hedefinin az zaman içerisinde Çaykur Rizespor’a katkı sağlamak olduğunu söyledi.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz